Mladší dorost

Běchovičtí sršni:Čechie Dubeč 1:2/0:1/

Na neděli 4.11.2018 si pro nás fotbal v Praze připravil hned dvě veliká derby / to hodně slavné se odehrálo na Pražské Letné / a to naše regionální se hrálo na hřišti v Běchovicích .

Souboj dvou nenáviděných vesnic , souboj o první místo v tabulce , prostě derby jak má být .

Obě mužstva předvedli hodně bojovný výkon , soupeř bránil / vědom si naší útočné produktivity / v deseti hráčích , v podstatě spoléhal na nakopávané míče za naší obranu  a bohužel pro nás jsme se v prvním poločase této chyby dopustili a odnesli jsme to inkasovanou brankou . Do druhé půle jsme šli s jasným cílem , tedy co nejdříve smazat náskok soupeře a to se nám velice brzo podařilo . Veliké nadšení v ochozech . Bohužel , místo abychom soupeře dorazili , tak jsme inkasovali po hrubé chybě brankaře podruhé a už jsme nenašli odpověď .

Dvě individuální chyby nás stáli vítězství v derby , soupeř moc fotbalu nepředvedl , jak jsme již psal , spoléhal se většinou na velice dobrou obranou hru , dopředu nic moc nepředvedl , ale i takto se dají vyhrávat specifická utkání jako bylo toto derby .

Sestava : Matěj Kubát , Matěj Holman, David Kopič , Ondra Štědronský , Dany Straka , Vojta Jandl , David Holeček , Marek Podlaha , Michal Andras , Andy Gryn , Patrik Gregor ,Adam Myslivec.

Branka : Adam Myslivec

TJ Kyje : Běchovičtí sršni 1:4 /1:2/

Ve čtrvtek 1.11.2018  jsme dohrávali utkání za umělého osvětlení od 19,30h na UMT Kyje .

Ve čtvrtečním večeru jsme si přijeli spravit chuť po první porážce v roce po 24 utkání bez porážky v roce 2018 , sami jsme byly zvědaví jak se s tím tým popere .

No a utkání pro nás začalo přesně jako na Unionu , nedůslednost a v šesté minutě jsme prohrávali 1:0 , ještě že se nám podařil okamžitý obrat 9 a 12 minuta , vedeme 2:1 .

Ve druhém poločase jsme přidali na důrazu a v podstatě jsme hru kontrolovali , po brance na 3:1 bylo utkání již rozhodnuto , v závěru naši kluci přidali čtvrtou branku / a to jsme ještě neproměnili penalt / a zbytek zápasu jsme si již v pohodě pohlídali.

Sestava : Matěj Kubát , Matěj Holman , David Kopič , Dany Straka , Ondra Štědronský , Michal Andreas , David Holeček , Vojta Jandl , Matěj Kučera , Tadeáš Zeman , Kryštof Zeman , Adam Myslivec

Branky : x Michal Andreas , 1 x David Holeček a Patrik Gregor

AFK Union Žižkov:Běchovičtí sršni 5:1/3:0/

Tak přišla první rána do našeho rozjetého stroje !

Nepochopitelná hra našich kluků , vůbec jsem nepochopil co se stalo .

Odevzdaný výkon , nechápu , nevím ? jsem ten tým vůbec nepoznával !

Prostě jsme to Žižkovákům darovali , ale i to je fotbal .

Hra vůbec nic , špatný přístup k hráčům soupeře a spousta individuálních chyb  v podstatě jsme domácím výhru darovali na stříbrném podnose ?

Sestava : Matěj Kubát , Vojta Jandl , David Kopič , Dany Straka , Ondra Štědronský , Michal Andreas/C/ , David Holeček , Marek Podlaha , Adam Myslivec Patrik Gregor , Adam Tomášek , Matěj Holman , Matěj Kučera.

Branka : Michal Andreas

Běchovičtí sršni : Slavoj Suchdol 19:0/9:0/

v neděli 14.10.2018 jsme doma rozdrtili kluky ze Suchdola .

Tady asi není co dodávat , soupeř prostě nestíhal vůbec v ničem ?!

Branky :9x Patrik Gregor , 5x Adam Myslivec , 1x Marek Podlaha , Marek Velíšek , Andy Gryn , Filip Stehlík , David Holeček .

Sestava - 1. Matěj Kubát , 15. Vojta Jandl , 14. David Kopič , 5. Dany Straka , 8. Ondra Štědronský , 11. Michal Andreas , 9. Marek Podlaha , 17. David Holeček , 4. Marek Velíšek , 7. Adam Myslivec , 6. Patrik Gregor , 10. Adam Tomášek , 3. Matěj Holman , 16. Matěj Kučera , 12. Filip Stehlík.

DFC Prag : Běchovičtí sršni 0:3 /0:0/

V sedmém kole jsme zajížděli na hřiště v Březiněvsi , kde hraje své domácí zápasy Deutsche Fussball Prag . Sobota 6.10.2018

Velice , velice  těžké utkáni s kvalitním soupeřem co se týče jeho obrané práce . A jestliže jsem psal , že hráči Cholupic hráli na hraně zákeřnosti , tak tady to bylo od první minuty za hranou ! První poločas byl v podstatě hon na naše nejlépe střílející hráče , s přihlížením asi velice kamarádského pana rozhodčího k domácímu týmu ? !  Ale vraťme se k průběhu utkání .Poločas první , od nás celkově kvalitní výkon , držení míče , šance , soupeř do předu v podstatě nepředvedl nic , zato v obrané hře si počínal velice dobře i za přispění záludných faulů . Škoda neproměněných šancí a škoda dvou jasně vypadajících penalt . stav 0:0 . Druhý poločas jsme začali takovou šmudlo brankou , ale i ta se počítá a od té doby byl na hřišti relativní klid . Po pár minutách jsme uspěli po krásné akci znovu a bylo vymalováno -) Poté konečně rozhodčí odpískal penaltu , ale místo  úplného rozhodnutí přišla tyč . Trošku nám zatrnulo po velice vydařené střele domácího hráče , která se otřela o břevno naší branky . No a na závěr třetí gól v síti domácích a už jsme mohli slavit sedmé vítězství v této sezoně . Veliká , veliká pochvala pro celí tým . Ta bojovnost a soudržnost , pánové klobouk dolů :-)

Sestava : 1.Matěj Kubát , 3. Matěj Holman , 14. David Kopič , 5. Dany Straka , 8. Ondra Štědronský , 11. Michal Andreas /C/ , 17. David Holeček , 9. Marek Podlaha , 2. Andy Gryn , 7. Adam Myslivec , 6. Patrik Gregor , 4. Marek Velíšek , 10. Adam Tomášek , 16. Matěj Kučera .

Branky : 1x Ondra Štědronský , Adam Myslivec , Patrik Gregor

Běchovičtí sršni : SC Radotín 3:0 /1:0/

V šestém kole došlo na souboj týmů , které ještě neztratili a hrálo se tedy o první místo v tabulce .

Utkání , bylo v první poločase řekněme vyrovnané , i když více příležitostí vstřelit branku měli naši hráči , což se nakonec povedlo a do kabin jsme šli s jedno gólovým náskokem . Ve druhé půli jsme v prvních 10min, vyklidili střed hřiště , přestali jsme být aktivní a soupeř nás v tuto chvíli přehrával , i když do žádné veliké šance se nedostal . Paradoxně jsme však z brejku dali gól mi a tím se vše uklidnilo , od této chvíle už jsme zápas ovládali , měli jsme několik stoprocentních šancí , přidali jsme třetí branku a bylo rozhodnuto .

Sestava : 1. Matěj Kubát , 15Vojta Jandl , 14. David Kopič , 5. Dany Straka , 8. Ondřej Štědronský , 11. Michal Andreas /C/ , 2. Andy Gryn , 9. Marek Podlaha , 4. Marek Velíšek , 7. Adam Myslivec , 6. Patrik Gregor , 17. David Holeček , 10. Adam Tomášek , 12. Filip Stehlík , 16. Matěj Kučera .

Branky: 1x Patrik Gregor , Adam Myslivec , Marek Podlaha

SK Cholupice : Běchovičtí sršni 0:6/0:0/

V sobotním brzkém ránu / výkop už v 9.00h ???/ jsme se vydali do Cholupic , ve velice okleštěné sestavě , když několik borců skolila chřipka . To znamenalo , že jsme jeli k zápasu s jedním hráčem na střídání a to ještě jenom do poločasu , protože pak musel odjet hrát za starší žáky .

Jak bylo již napsáno , na dorost nesmyslný výkop v 9.00h , málo hráčů , foukal dost silný vítr  a tak jsme si vybrali v prvním poločase hru do kopce / oni to tak v Cholupicích mají ??/ a proti větru . Hned na začátku jsme měli dvě gólovky , bohužel jsme neproměnili a tak jsme bojovali s větrem a s velmi nečistě hrajícím soupeřem a s velmi , velmi špatným panem rozhodčím. Poločas tedy 0:0 a to jsme hráli 45 min , protože pan rozhodčí nabyl rozhodnutí , že mladší dorost hraje už 2x 45min ?? . Po přestávce jsme tedy hráli z kopce :-) a po větru . Soupeř , za přihlížení rozhodčího, hrál na hranici zákeřnosti / minimálně 2 červené , bohužel ani žluté napomenutí ? / Nebylo mu to však nic platné . Naši kluci mají velké srdíčko , velice dobrou fyzičku a na rozdíl od kluků z Cholupic umějí kopat do balónu :-) , Soupeře jsme jasně přehráli , nic jsme mu za celé utkání nedovolili a ve druhé půli jsme převahu vyjádřili šesti pěknými brankami . Musím všechny pochválit za týmový a bojovný výkon , a hlavně ve druhém poločase za fotbalovost .

Sestava : 1. Matěj Kubát , 3. Matěj Holman , 9. Marek Podlaha , 8. Ondra Štědronský , 15. Vojta Jandl , 11. Michal Andreas /C/ , 6. Patrik Gregor , 4. Marek Velíšek , 16. Matěj Kučera , 7. Adam Myslivec , 2. Andy Gryn , 5. Dany Straka .

Branky : 4x Adam Myslivec , 2x Patrik Gregor

Běchovičtí sršni : AFK Slivenec 5:1/ 2:0/

Neděle 16.9.2018 na domácím hřišti prodlužujeme neporazitelnost .

Ani ve čtvrtém kole jsme neponechali náhodě a dokráčeli jsme si pro další tři podzimní body , i když je nutné podotknout , že kluci ze Slivence kousali zdaleka nejvíce z našich prozatímních soupeřů . Dnešní výkon , nebyl zcela optimální , dlouho jsme drželi míč a z toho pramenili zbytečné ztráty . Výhra v podstatě jasná , ale hra nebyla zcela optimální . Přesto jsme na hřišti dominovali a po zásluze vyhráli.

Sestava : 1. Matěj Kubát , 15. Vojta Jandl , 14. David Kopič , 5.Dany Straka , 8. Ondra Štědronský , 11. Michal Andreas/C/ , 17. David Holeček , 9. Marek Podlaha , 4. Marek Velíšek , 7. Adam Myslivec , 6. Patrik Gregor , 3. Adam Tomášek , 12. Filip Stehlík , 16.Matěj Kučera , 2. Andy Gryn .

branky : 2x Adam Myslivec , 1x Patrik Gregor , Michal Andreas , Marek Velíšek

FK Klánovice : Běchovičtí sršni 1:11/0:5/

Třetí kolo nás přivedlo na perfektně připravený trávník do nedalekých Klánovic .

Prvních deset minut se naši hráči nějak nemohli dostat do tempa a tak dvakrát zahrozil domácí hráči .  Poté co jsme vstřelili úvodní branku utkání se tým uklidnil a do poločasu přidal další čtyři branky . Druhá půle už se v podstatě hrála jen na polovině domácích a skóre narůstalo po velmi vydařených akcích . Za stavu 10: 0 jsme po chybě dovolili domácím alespoň čestný úspěch , ale v posledních vteřinách utkání jsme skórovali ještě jednou a zcela zaslouženě jsme vyhráli o deset branek . Až na prvních deset minut zase velice kvalitní výkon , podpořený krásnými góly . Pochvala pro celí tým .-)

Sestava : 1. Matěj Kubát , 2. Andy Gryn , 4. Marek Velíšek , 5. Dany Straka , 6. Patrik Gregor , 7. Adam Myslivec , 8. Ondra Štědronský , 9. Marek Podlah , 11. Michal Andreas /C / , 14. David Kopič , 15. Vojta Jandl , 17. David Holeček .

Branky : 5x Adam Myslivec  a Patrik Gregor , 1x David Holeček

Běchovičtí sršni-SK Lochkov 17 : 0/8:0/

Druhé mistrovské utkání jsme odehráli na domácím trávníku v neděli 2.9.2018 a hostili jsme tým z Lochkova .

Tady asi není co dodat , naši kluci hrající s chutí , soupeř po patnácti minutách odpadl psychicky i fyzicky . Jednostranná záležitost , pěkné branky a na dorost nevídané skóre .

Sestava : 1. Matěj Kubát , 2. Adam Tomášek , 3. Matěj Holman , 4. Marek Velíšek , 5. Dany Straka , 6. Patrik Gregor , 7. Adam Myslivec , 9. Marek Podlaha , 10. Matěj Erben , 11. Michal Andreas /C/ , 12. Filip Stehlík , 14. David Kopič , 15. Vojta Jandl , 16. Matěj Kučera , 17. David Holeček .

Branky : 5x Patrik Gregor a Adam Myslivec , 3x David Holeček , 2x Filip Stehlík , 1x Marek Podlaha a Marek Velíšek .

SC Xaverov - Běchovičtí sršni 1 : 7 / 0:2/

První mistrovské utkání v mladším dorostu jsme odehráli v neděli 26.8.2018 na Xaverově .

Hned v prvním kole a velké derby  a byli jsme to mi kdo udával tempo a ráz utkání . Zasloužená výhra , ale hlavně pěkný fotbal v podání našich kluků . A to v sobotu přijeli ze soustředění a měli nějakou tu únavu v nohách :-) . Veliká pochvala pro celí tým a jen tak dál .

Sestava : 1. Matěj Kubát , 2. Adam Tomášek , 3. Matěj Holman , 4. Marek Velíšek , 5. Dany Straka , 6. Patrik Gregor , 7. Adam Myslivec , 8. Ondra Štědronský , 9. Marek Podlaha , 10. Matěj Erben , 11 Michal Andreas /C/ , 12. Filip Stehlík , 14. David Kopič , 17. David Holeček

Branky : 4x Adam Myslivec , 3x Patrik Gregor

Nová sezóna 2018/2019

soutěž 43 MD - 2A

soupeři : SC Xaverov , TJ Sokol Lochkov , FK Klánovice , AFK Slivenec , TJ Sokol Cholupice , SC Radotín , DFC Prague , Slavoj Suchdol , AFK Union Žižkov , TJ Kyje Praha , FK Čechie Dubeč , SK Čechie Smíchov , TJ Sokol Bílá Hora .

Začátek přípravy

trénink : první trénink začíná v pondělí 13.8.2018 od 18.30h do 20.00h  dále takto: