Mladší přípravka

Turnaje na leden, únor a březen

V tomto období máme naplánované 4 turnaje. Na každý turnaj jsou nominováni všichni hráči. 

6.1. 2019 Koloděje UMT, sraz v 8:00, začátek v 8:30

10.2. 2019 Říčany hala, sraz v 7:30, začátek v 8:00

24.2. 2019 Říčany hala, sraz v 12:30, začátek v 13:00

3.3. 2019 Koloděje UMT, sraz v 13:30, začátek v 14:00

Zimní turnaj 2.12.

V neděli odehrála naše dvě mužstva svůj druhý turnaj v Běchovicích stylem každý s každým. Všem hráčům bych chtěl poděkovat za nasazení při všech zápasech a celkové 3 a 5 místo našich mužstev bylo oceněno zaslouženou mikulášskou nadílkou.

Běchovičtí Sršni A - M.Táborský, O.Prchal, M.Herout, Š.Klůna, J.Stuchlík, P.Konrád, S.Severa, M.Šuba a M.Vrba.

1. zápas Běchovičtí Sršni A 2:2 Poříčany - Branky: 1x O.Prchal, 1x M.Táborský

2. zápas Běchovičtí Sršni A 1:8 Cholupice A - Branky: 1x P.Konrád

3. zápas Běchovičtí Sršni A 4:0 Běchovičtí Sršni B - Branky: 2x Š.Klůna, 1x P.Konrá, 1x M.Vrba

4. zápas Běchovičtí Sršni A 2:2 Cholupice B - Branky: 1x O.Prchal, 1x M.Táborsk

( škoda obdržené branky v poslední minutě v posledním zápase kde jsme sahaly po druhém místě na turnaji )

Běchovičtí Sršni B - J.Květoň, A.Hanzlík, M.Kratochvíl, V.Rovenský, V.Andreas, F.Klesa, A.Durasová, D.Mareš a Roberto.

1. zápas Běchovičtí Sršni B 0:6  Cholupice B 

2. zápas Běchovičtí Sršni B 0:4 Běchovičtí Sršni A

3. zápas Běchovičtí Sršni B 1:4 Poříčany - Branky: 1x D.Mareš

4. zápas Běchovičtí Sršni B 0:19 Cholupice A

( Matěj Kratochvíl byl vyhlášen nejlepším brankařem turnaje )

Děkuji všem za pomoc a přeji mnoho dalších úspěchů s pozdravem náhradní trenér Pavel.


Turnaj 24.11.

V sobotu jsme odehráli náš první turnaj v Kolodějích na umělé trávě. Na turnaji jsme měli dva týmy, které hráli svoje vlastní skupiny. 

Běchovičtí Sršni A

1. zápas Běchovičtí Sršni 3:4 ČLU Beroun

Branky: 2x Klůna Š., 1x Táborský M.

2. zápas Běchovičtí Sršni 1:1 Viktoria Vestec

Branky: 1x Klůna Š. 

3. zápas Běchovičtí Sršni 2:3 FK Dukla JM 2010 A

Branky: 2x Klůna Š. 

4. zápas Běchovičtí Sršni 2:3 FC Zličín

Branky: 1x  Táborský M., 1x Konrád P.

5. zápas Běchovičtní Sršni 5:5 FK Brandýs-Boleslav 

Branky: 3x Konrád P., 2x Klůna Š.

Běchovičtí Sršni B

1. zápas Běchovičtí Sršni B 0:10 1. FK Příbram 2010

2. zápas Běchovičtí Sršni B 0:9 SK Benátky nad Jizerou

3. zápas Běchovičtí Sršni B 1:14 Zákolany

Branky: 1x Durasová A.

4. zápas Běchovičtí Sršni B 1:11 SK Český Brod

Branky: 1x Kratochvíl M.

5. zápas Běchovičtí Sršni B 2:7 FK Dukla JM 2010 B

Branky: 2x Durasová A.

Oba naše týmy skončili na turnaji šestí. Tým B bojoval velice srdnatě a snažil se, co mu síly stačili, ale prozatím z toho nebyla žádná výhra. Ke konci turnaje se však hráči více rozehráli, přestali se tolik bát a dokázali dávat i góly. 

Tým A měl tentokrát hodně smůly. Zápasy prosti Dukle a Zličínu, jsme měli jasně vyhrát, ale nedokázali jsme dát dostatek branek a na druhou stranu, jsme dostávali góly z každé střeli. Ne, že by za to kluci mohli, často to byly branky tečované nebo sražené vlastními hráči. O to větší ironie je, že s týmy, které byly druzí a první jsme remizovali, ale s ostatníma jsme prohráli. Nicméně nikomu nemůžu nic závažného vyčíst a kluci hráli moc dobře. Možná jen více kombinace, ale to se časem poddá. Ač to na první pohled moc nevypadá, tak jsem byl se všemi hráči na turnaji moc spokojen a příště budeme na vyšších příčkách. 

Další zimní turnaj 2.12.

V neděli 2.12. odehrajeme v hale v Běchovicích turnaj od 14:00. Sraz v 13:30. 

Nominováni jsou všichni hráči. 

9. zápas

Poslední domácí zápas podzimní části sezóny jsme odehráli v sobotu 10.11. proti týmu Kbely. Průběh zápasu byl dosti jednoznačný a soupeři nás skoro ve všem přehrávali. I tak však nejsem s výkonem našich hráčů zklamán. Všichni se velice snažili, ale u mnohým bylo znát, že to byl jejich první mistrák, nebo že jsou rok mladší. Věřím, že si kluci z toho vzali hodně zkušeností a příště tento tým porazíme. 

Běchovičtí Sršni 1:22 Spartak Kbely z.s.

1x Vrba M.

Halové tréninky

Poslední venkovní trénink se bude konat 14.11. 

První halový trénink bude v úterý 20 .11. v běchovické tělocvičně. 

Časy halových tréninků:

úterý 16:00 - 17:00

pátek: 17:00 - 18:00

Vánoční dárek

Jako každý rok, tak i letos, jsme pro hráče vymysleli zajímavý klubový dárek. Ten by se rozdával opět na posledním tréninku před vánocemi. Tentokrát by šlo o pěknou klubovou čepici na zimu za 190 Kč. Pokud se ji budete přát objednat, prosím přineste mi peníze na trénink. Děkuji

8. zápas 

První listopadový zápas 4.11. jsme hráli na hřišti Bohnic. Nutno podotknout, že to byl tým, který zatím ještě neprohrál. Začátek zápasu byl snad ovlivněn brzkou ranní hodinou, protože jinak nevím proč se naši hráči tak málo pohybovali. Díky tomu jsme opět brzy prohrávali a dlouho nám trvalo, než jsme se dostali do hry. V druhé půli utkání jsme už hráli vyrovnanou partii a v jednu chvíli jsme se i pokoušeli o obrat. Bohužel to však nevyšlo. Ačkoliv jsme prohráli, tak se kluci nemají za co stydět, kromě začátku zápasu, kluci hráli moc dobře. Musíme uznat, že soupeři vyhráli zaslouženě a my se z toho musíme jedině poučit. 

Běchovičtí Sršni 7:13 TJ Slovan Bohnice

Branky: 5x Klůna Š., 1x Bláha M., 1x Prchal O.

7. zápas

27.10. jsme odehráli další domácí zápas, tentokrát pod vedením Čechýna.

Běchovičtí Sršni 13:2 TJ Kyje

Branky: 5x Klůna Š., 3x Mareš D., 3x Kondár P., 2x Bláha M.


Poslední přátelský zápas na podzim

V pondělí 5. listopadu odehrajeme přátelský zápas opět v Dolních Počernicích. Sraz v 16:15, začátek zápasu v 16:30. Mají tam umělé osvětlení, takže se nemusíme bát, že budeme hrát za tmy. 

Změny času tréninků

Z důvodu brzkého stmívání se od pondělí 29.10. posouvá čas všech venkovních tréninků na 16:00. Konec bude v 17:30. Děkuji za pochopení. 


Taky připomínám, kdo ještě neplatil příspěvky, aby je urychleně do konce října zaplatil. DěkujiTurnaje v listopadu a v prosinci

V tomto období se zúčastníme dvou turnajů na které jsou nominováni všichni hráči. 

24. 11. 2018 Koloděje UMT (Bohdašínská 3), sraz v 13:30, začátek v 14:00

16. 12. 2018 Říčany hala (ulice Škroupova), sraz v 7:30, začátek v 8:00

Zápasy v listopadu

4. 11. 2018 neděle - hřiště Bohnice, sraz v 8:00, začátek v 8:30

Nominace: Martin Bláha, Šimon Klůna, Martin Táborský, Michal Herout, Michal Vrba, Štěpán Severin, Markéta Kaprasová, Ondřej Prchal a Prokop Konrád

10. 11. 2018 sobota - hřiště Běchovice, sraz v 8:30, začátek v 9:00

Nominace: Vojtěch Rovenský, Michal Herout, Filip Klesa, Jakub Květoň, Adam Hanzlík, Matěj Kratochvíl, Adéla Durasová, Jakub Stuchlík, Matěj Šuba a David Mareš

15. 11. 2018 čtvrtek - hřiště Třeboradice, sraz v 16:30, začátek v 17:00

Adresa: Schoellerova 231/113
196 00 Praha, Třeboradice

Nominace: Stanislav Severa, Filip Klesa, Martin Táborský, Šimon Klůna, Michal Vrba, Štěpán Severin, Markéta Kaprasová, Ondřej Prchal a Prokop Konrád

Informace o trénincích v hale

Přesný čas začátku halové sezóny není ještě znám, bude hlavně záležet na počasí. 

Časy tréninků:

Úterý: 16:00 - 17:00

Pátek: 17:00 - 18:00

6. zápas

V pátek 19.10. jsme vyjeli na zápas do Čakovic. Zápas jsme zahájili s velkou kuráží a chutí po vítězství. V prvních minutách jsme si vypracovávali velkou kopu šancí, ale nedokázali jsme je proměnit. V 10 minutě pak nastal zvrat, kdy se nám zranil náš klíčový hráč Martin Táborský. Bohužel zranění bylo natolik vážné, že mu nedovolilo v zápase nadále pokračovat. Ve druhé čtvrtině pak byla velice viditelná jeho ztráta, protože se nám nepodařilo gólově prosadit. Nicméně naši kluci i tak zabrali a v jednu chvíli jsme vyhrávali 5:4. Nakonec jsme však padli. Nemůžu nikomu vyčíst obrovskou bojovnost a houževnatost, protože všichni hráči dali do hry všechnu svoji sílu a odhodlání. Musím však vyzdvihnout tři jména, která se nejvíc zasloužila za tak dramatický zápas a to byli Martin Bláha, Míša Vrba a Stanislav Severa. Této prohry je hrozná škoda, protože jsem nastřelili i spoustu tyček a kdyby se Martin Táborský nezranil, slavili bychom jasné vítězství. 

Běchovičtí Sršni 5:9 TJ Avia Čakovice

Branky: 2x Bláha M., 2x Vrba M., 1x Květoň J.

5. zápas

13.10. bylo datum dalšího našeho mistrovského utkání v Běchovicích. Zápas byl opět velice vyrovnaný, ale my jsme byli ti, kteří více dominovali. To hlavně ukázalo v tom, že za první půl hodinu jsme od soupeře nedostali ani branku, zatím co my jsem nasázeli čtyři. Po změně se stran se však vývoj hry otočit o soupeř snížil na rozdíl jednoho gólu. Nakonec se však naši hráči pořádně vyburcovali a v poslední čtvrtině jsme soupeřům nedali žádnou šanci. Kluky bych chtěl tak velmi pochválit za svůj výkon a i za to, že i když se jedna čtvrtina nepovedla, nepolevili a vybojovali další vítězství. 

Běchovičtí Sršni 9:4 Vinoř

Branky: 4x Klůna Š., 3x Prchal O., 1x Severa S., 1x KOnrád P.

4. zápas

V sobotu ráno 6.10. jsme odehráli první venkovní zápas  na hřišti v Hrdlořezích. Již brzy jsme se dostali do vedení, které jsme si udrželi po celý zbytek zápasu. Utkání bylo po celou dobu velice bojovné a moc kombinace z naší strany nebylo. Nicméně všichni naši hráči předvedli dobrý výkon a každou čtvrtinou jsme byli lepší a lepší. Bylo to hlavně tím, že se kluci nebáli  tolik hrát sami na sebe. Často se totiž stává, že hráči jen odkopnout balón a nebo ho posunou dopředu a přestanou hrát. Musejí se naučit víc věřit a zkusit s balonem sami zaútočit.

Běchovičtí Sršni 16:2 Bohemians

Branky: 6x Konrád P., 5x Klůna Š., 3x Durasová A., 1x Květoň J., 1x Stuchlík J.

3. zápas

V dalším utkání jsme opět hájili domácí hřiště, tentokrát proti Březiněvsi. Zápas byl tentokrát mimořádně napínavý. V první čtvrtině jsme si dali, po závaru před brankou, dva vlastňáky a dlouho jsme nedokázali vstřelit branku. Nutno však podotknout, že jsme měli navrch a stále jsme obstřelovali soupeřovu branku. Až do poslední čtvrtiny jsme stále prohrávali od dvě branky. Ale naštěstí se kluci nevzdali a ke konci ještě víc zabrali a dokázali otočit výsledek zápasu. Byl to parádní mač, kde naši hráči předvedli svého bojového ducha a chuť po vítězství . Všechny moc chválím za jejich výborný výkon. 

Běchovičtí Sršni 6:4 TJ Březiněves

Branky: 2x Prchal O., 2x Táborský M., 1x Stuchlík, 1x Mareš D.

Přátelský zápas

Ve středu 3. 10. odehrajeme na domácím hřišti přátelský zápas. Začátek v 17:00, sraz v 16:45. Dobrý den sportovní přátelé.

Mimořádná valná hromada 3.10.2018 SE RUŠÍ.

Čeká nás až pravidelná VH v měsíci červnu. (datum bude upřesněn)

Děkuji Libor Šmída


Zápasy v říjnu

6. 10. 2018 sobota - hřiště Hrdlořezy, sraz v 8:00, začátek v 8:30

Nominace: David Kroutil, Stanislav Severa, Matěj Kratochvíl, Jakub Květoň, Adam Hanzlík, Adéla Durasová, Martin Táborský, Matěj Šuba, Jakub Stuchlík. 

13. 10. 2018 sobota - hřiště Běchovice, sraz v 8:30, začátek v 9:00

Nominace: Martin Bláha, Šimon Klůna, Štěpán Severin, Ondřej 

Prchal, Michal Vrba, Markéta Kaprasová, David Mareš, Prokop Konrád, David Kroutil. 

19. 10. 2018 pátek - hřiště Čakovice - sraz v 15:30, začátek v 16:00

Nominace: Stanislav Severa, Matěj Kratochvíl, Jakub Květoň, Adam Hanzlík, Adéla Durasová, Martin Táborský, Jakub Stuchlík, Michal Vrba, Matěj Šuba.

27. 10. 2018 sobota - hřiště Běchovice, sraz v 8:30, začátek v 9:00

Nominace: Martin Bláha, Šimon Klůna, Štěpán Severin, Ondřej Prchal, Markéta Kaprasová, David Mareš, Prokop Konrád, David Kroutil, Stanislav Severa. 


2. zápas

Ke druhému mistrovskému zápasu jsme nastoupili, opět v domácím prostředí, v sobotu 15.9. Proti nám stál tým ČAFC a již od prvních minut bylo jasné, že přijel lepší tým než minulý zápas. Od začátků utkání jsme byli pod velkým tlakem a začali jsme dostávat jeden gól za druhým. Spousta našich hráčů nevěděla jak mají bránit a kde se po hřišti pohybovat. Časem se do toho kluci dostali a naše hra se více zlepšila, ale bylo to už pozdě a na výsledku to nic nezměnilo. Takže po první výhře přišla i první prohra. 

Běchovičtí Sršni 10:25 ČAFC Praha z. s.

Branky: 5x Táborský M., 2x Vrba M., 2x Prchal O., 1x Mareš D. Přátelský zápas v Dolních Počernicích

V pondělí 17.9. budeme hrát v Dolních Počernicích přátelský zápas.

Sraz v 16:15.

Bude se hrát od 16:30 do 18:00.

Čestné prohlášení o zdravotní způsobilosti

Prosím každého rodiče aby si níže danný soubor vytiskli, vypsali a přinesli mi na trénink. Ideálně do konce tohoto týdne. Děkuji.

PS: Pokud nevite ID číslo hráče, stačí napsat datum narození.

1. zápas

V sobotu 8.9. jsme doma odehráli první mistrovský zápas v nové sezóně. Postavil se proti nám tým z Dolních Chaber a již od samého začátku jsme jasně ukázali, že tento zápas bude v naší režii a půjdeme si nebojácně za vítězstvím. To se nám nakonec i povedlo mohli jsme tak slavit naše první vítězství. Celý tým odehrál moc pěkný zápas a bylo se na co dívat. Nicméně i tak je stále na čem pracovat a další zapas už tak lehký být nemusí.

Běchovičtí Sršni 23:4 SK Dolní Chabry

Branky: 6x Klůna Š, 6x Táborský M., 4x Severa S., 3x Bláha M., 2x Severin Š, 1x Prchal O., 1x Stuchlík J. 


Příspěvky na sezónu 2018/2019

Příspěvky na letošní sezónu zůstávají neměnné a to 3 500 Kč. 

V případě sourozenců, kteří hrají za náš klub, se za každého platí 3 000 Kč na rok. 

Zaplatit můžete buď celou sumu do konce října 2018 a nebo rozdělit na dvě částky. První částku 1 750 Kč do konce října 2018 a druhou částku 1 750 Kč do konce února 2019.

V případě opožděného zaplacení příspěvků budou uloženy peněžité sankce.


Souhrn soustředění

Letošní letní soustředění v Josefově Dole proběhl v naprostém pořádku a klidu. Žádné zranění se nikomu nepřihodilo a dle mého názoru, si kluci pobyt velice užili. Tým se zároveň seznamoval s novými hráči, kteří přišli ze školičky a myslím se, že se na sebe kluci zvykli dobře. Hlavními cíli tohoto soustředění byla komunikace hráčů na hřišti, pozice hráčů během utkání, kombinace, individuální práce s balonem a hlavně žádné odkopy. Protože odkopávání míčů není žádné umění, ale snažit rozehrát nebo s balonem sám jít dopředu, to je pravý fotbal. A to, že se to občas nepovede nic neznamená, důležité je to zkoušet a nebát se toho. 

Začátek tréninků

První trénink letošní sezóny proběhne v pondělí 3. září od 17:00.

Časy venkovních tréninků

Pondělí 17:00 - 18:30

Středa 17:00 - 18:30


Zápasy v září

V září se zúčastníme tří mistrovských zápasů. Na každý zápas bude nominováno 9 hráčů. Snad mám v seznamu všechny hráče. Prosím ti, kteří nebudou moct v daný termínu se zúčastnit, aby mi dali co nejdříve vědět, abych je mohl nahradit jiným hráčem. Děkuji

8.9. 2018  sobota - hřiště Běchovice, sraz v 8:30, začátek v 9:00.

Nominace: Martin Bláha, Šimon Klůna, Ondřej Prchal, Štěpán Severin, Jakub Stuchlík, Matěj Šuba, Martin Táborský, Stanislav Severa, Markéta Kaprasová.

15.9. 2018 sobota - hřiště Běchovice, sraz v 8:30, začátek 9:00.

Nominace: David Mareš, Prokop Konrád, David Kroutil, Stanislav Severa, Matěj Kratochvíl, Jakub Květoň, Adam Hanzlík, Martin Táborský, Ondřej Prchal.

27.9. 2018 čtvrtek - hřiště Běchovice, sraz v 16:30, začátek 17:00.

Nominace: Martin Bláha, Šimon Klůna, Štěpán Severin, Jakub Stuchlík, Matěj Šuba, Michal Vrba, Markéta Kaprasová, David Mareš, Prokop Konrád.


Plán na konec prázdnin

Dobrý den.

22.8.2018 17:30 Trénik seznámení po prázninách

25.8.2018 13:00 Odjezd na soustředění (od hřiště v Běchovicích)

1.9.2018 Příjezd (Odjezd z Josefova Dolu cca 13:00)

Posudek od lékaře kdo má platí i ze školy v přírodě.

Penzion Ráj

Josefův Důl 951
468 44 Josefův Důl

Z ubytování na hřiště je vzdálenost cca 1000m. Tuto vzdálenost budeme chodit 4x za den, kopačky si budou chlapci nechávat na hřišti. Na zdolání této vzdálenosti bohatě stačí kroksy či jiná obuv.

Do kopaček patří štulpny nebo ponožky nad kotníky. (Jen připomínám všiml jsem si toho na tréninku, že nekteří měli na nohou krátké ponožky. Děkuji

Na soustředění je zákaz mobilních telefonů a jiných moderních
komunikátorů!!!

V případě potřeby bude Libor a Roman na telefonu v podvečerních hodinách a přes polední pauzu.


Poslední trénink bude 27.6.2018.

Rodiče prosím, aby přišly ve sportovním oblečení. Bude
fotbal - hráči proti rodičům a po náročném zápase malé pohoštění na rozloučenou
se sezonou.


Z pracovních důvodů od 16.5.2018 nejsen k dispozici. Noví trenér je Libor Šmída - tel.603826698. Dekuji za pochopení s pozdravem Pavel Tomášek.


Nominace na:

Neděli 20.5.2018

Nominováni jsou: M.Šuba, S.Kmínek, S.Severa, A.Durasová, M.Kaprasová, D.Mareš, M.Vrba, L.Kopič, T.Novák, O.Prchal. Sraz je v 10:30 na hřišti v Běchovicích.

Čtvrtek 24.5.2018

Nominováni jsou: S.Kmínek, S.Severa, A.Durasová, M.Kaprasová, D.Mareš, M.Vrba, L.Kopič, T.Novák, O.Prchal. Sraz je v 17:00 na hřišti v Běchovicích.

Neděli 3.6..2018

Nominováni jsou: J.Nepovím, A.Santina, J.Horčík, O.Němec, T.Novák, M.Mach, Š.Klůna, M.Táborský, M.Bláha, J.Novák, O.Prchal, M.Kaprasová, M.Kroutil. Sraz je v 10:30 na hřišti v Běchovicích.


Cena soustředění

I letos jedeme na soustředění. Tentokrát jedeme do Penzionu Ráj v Josefově Dole.

Cena je 3 700 Kč, tuto částku jde zaplatit najednou nebo na části. viz níže

2000 Kč do 31. 5. 2018, 1700 Kč do 30. 6. 2018, nebo celá částka.

Číslo účtu o.s. : 2600684193/2010

Do poznámky pro příjemce = Příjmení a Jméno (Hráče !!!)

V této ceně je zahrnuta strava a pronájem hřiště, na dopravu se nám podařilo získat grant.

Bližší info u trenérů jednotlivých kategorii.


Nominace na neděli 29.4.2018

Nominováni jsou: T.Novák, J.Novák, J.Horčík, Š.Severin,
M.Bláha, M.Táborský, L.Kopič, O.Němec, D.Kroutil, M.Vacík, Š.Klůna,
T.Georgiánová, M.Kaprasová, A.Santina, J.Nepovím, M.Mach. Sraz je v 10:30
na hřišti v Běchovicích.


Program schůzky

Hodnocení zimní přípravy, Plán pro zbytek sezony, Info o Soustředění, Změna trenéra, Nadační fond Klapeto - výstup na SněškuPOZOR - Změna tréninku + schůzka s rodiči

Ve středu 25.4.2018 se trénink ruší z technických důvodů.
Náhradní termín tréninku je ve čtvrtek

26.4.2018 od 17:00 do 18:30 hod. Po tréninku proběhne krátká
schůzka s rodiči.VALNÁ HROMADA

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI Z.S.

Valná hromada je svolána na čtvrtek 7.6.2018 od 19.30 v areálu SCB .

Tímto jsou všichni členové z.s. srdčeně zváni .


Přátelské utkání proti FK Praha ve středu 18.4.2018

Nominováni jsou: M.Vrba, Š.Severin, S.Severa, D.Kroutil,
M.Kroutil, D.Mareš, O.Němec, J.Novák, A.Durasová, M Kaprasová, T.Novák,
M.Táborský, P.Konrád. Sraz na hřišti soupeře v 16:30 ul. Lovosická 559 Pro
nenominované je trénink Běchovicích od 17:00

Mis.utkání proti SK Dolní Chabry v pátek 20.4.2018

Nominováni jsou: M.Šuba, O.Prchal, T.Novák, Š.Klůna,
M.Táborský, S.Kmínek, J.Nepovím, A.Santyna, J.Stuchlík, M.Mach, M.Bláha,
L.Kopič, M.Kaprasová. Sraz na hřišti soupeře v 17:00 ul. Dvorní 178

Kdo nemůže tak dejte vědět abychom mohli udělat případné změny.


POZOR - Trénink zrušen

V pondělí 16.4.2018 se trénink z důvodu deště a podmáčenému hřišti ruší.Nominace na mis. zápas na neděli 15.4.2018 proti SK Slovan Bonnice

Nominován jsou: M.Šuba, M.Mach, A.Durasová, M.Kaprasová, J.Nepovím, D.Mareš, S.Severa, M.Bláha, T.Georgiánová, O.Němec, P.Konrád, O.Prchal a M.Vrba. Sraz je v 10:30 na hřišti v Běchovicích.


Nominace na mis. zápas na sobotu 7.4.2018 proti SK Ďáblice z.s.

Nominován jsou: T.Novák, M.Kaprasová, J.Novák, O.Prchal, L.Kopič, A.Santina, O.Němec, J.Nepovím, J.Stuchlík, M.Táborský, M.Vrba, Š.Klůna a Š.Severin. Sraz v 8:30 na hřišti v Ďáblicích ul.Kokořínská 400/34


POZOR Změna tréninků

Od 9.4.2018 je změna času a místa tréninků a to přesun na travnaté hřiště

Pondělí od 17:00 do 18:30

Středa od 17:00 do 18:30


V Pátek 30.3.2018 se ruší trénink z důvodu státního svátku a uzavřené tělocvičny.

Od úterý 3.4.2018 jsou tréninky venku na umělé trávě. Při nepříznivém počasí se budeme přesouvat do haly, tzn. že všichni budou mít s sebou věci na ven i do haly.


Pozor - Páteční trénink zrušen

Z důvodu školní akce a velkého počtu omluvených hráčů se 16.3.2018 trénink ruší


Platba členského příspěvku na sezónu 2017/2018

Prosíme rodiče, kteří do dnešního dne nedoplatili členské příspěvky na jarní část sezóny ve výši 1750,-Kč aby tak učinili.

Číslo účtu o.s. : 2600684193/2010

variabilní symbol = Příjmení a Jméno (Hráče !!!)


Nominace na neděli 4.3.2018

T.Novák, M.kaprasová, J.Novák, O.Němec, Š.Severin, M.Bláha, M.Táborský, M.Vrba, M.Šuba, Š.Klůna, O.Prchal, D.Uher, J.Nepovím, J.Horčík, A.Santina, L.Kopič, A.Durasová, S.Severa . Sraz
je v 8:00 hod - hala Fialka
v Říčanech ul.Mánesova.


Dobrý den, kdo jste mimo Běchovičtí, pokusíme se pro vás zajistit povolenku pro vjezd do Běchovic. Je za potřeba Jméno, Příjmení a  SPZ a poslat co nejdříve. 

Předem děkuji za informaci.

S pozdravem trenér Pavel.

Nominace na sobotu 24.2.2018

T.Novák, M.kaprasová, S.Kmínek, J.Novák, O.Němec, Š.Severin, S.Severa, M.Bláha, D.Kroutil, M.Táborský, M.Vrba, J.Stuchlík, M.Vacík, M.Šuba, J.Žák, Š.Klůna, O.Prchal, T.Georgiánová . Sraz
je v 7:55 hod - hala Fialka
v Říčanech ul.Mánesova.

Nominace na neděli 25.2.2018

P.Konrár, A.Santina, J.Horčík, D.Mareš, T.Novák, M.kaprasová, O.Prchal, M.Mach, L.Kopič, J.Novák, T.Georgiánová.
Sraz je v 13:30 v hale Běchovicích.Přihlášení na letní soustředění 2018

Letní soustředění proběhne od 25.8.2018 do 1.9.2018 v penzionu
Ráj v Josefově Dole.

Potřebuji potvrdit účast hráčů co nejdříve z důvodu omezené
kapacity ubytování.

Předem děkuji za informaci.

S pozdravem trenér Pavel.

Nominace na sobotu 13.1.2018

T.Novák, M.kaprasová, V.Rychtr, J.Nepovím, S.Kmínek,
J.Sommer, J.Novák, M.Mach, O.Němec, Š.Severin, S.Severa, M.Bláha, D.Kroutil,
J.Žák, Š.Klůna, O.Prchal a D.Mareš. Sraz je v 12:15 hod. v hale Fialka
v Říčanech ul.Mánesova.

Nominace na neděli 14.1.2018

P.Konrár, M.Táborský A.Santina, M.Vrba, J.Stuchlík, J.Horčík,
L.Kopič, A.Durasová, T.Georgiánová. Sraz je v 13:30 v hale Běchovicích.Kalendář turnajů MPŘ

Jablonec - 25.11.2017 - 4. místo

Běchovice - 2.11.2017 - 8. místo
Jablonec - 3.12.2017 - 8. místo
Říčany - 13.1.2018 - 12:30

Běchovice - 2.11.2017 - 14:00
Říčany - 24.2.2018 - ráno

Běchovice - 2.11.2017 - 14:00
Říčany - 4.3.2018 - ráno

Běchovice - 2.11.2017 - 14:00

Nominace bude dána po úterním tréninku týden
před turnajem.

Říčany - 13.1.2018 - 2 mužstva

Běchovice- 14.12018 1 mužstva
Říčany - 24.2.2018 - 2 mužstva

Běchovice- 25.2.2018 1 mužstva
Říčany - 4.3.2018 - 2 mužstva

Běchovice- 11.3.2018 1 mužstvaLékařská prohlídka v Motole

I letos proběhne povinná Lékařská prohlídka v Motole.
Datum i čas prohlídky si můžete zamluvit u p. V.KaprasePrvní trénink v roce 2018 bude v pátek 5.1. od 17:00 hod.


Všechno nejlepší do novévo roku 2018 a spoustu sportovních úspěchů přejeme všem Běchovickým sršnům.


Pozor změna - z technických důvodů bude poslední trénink v tomto roce 12.12.2017. Po tréninku probehne posezení s rodiči a rozlučka se sezonou.

Pitný režim pro kluky bude zakoupen z kasy týmu , občerstvení nechám na vás,

hlavně dobrou náladu a pobavit se :-))))))))))))))))))))))))))))))))


Turnaj v Běchovicích - 2.12.2017 Nominace: P.Konrád, A.Durasová, T.Georgiánová, L.Kopič, S.Kmínek, D.Kroutil, M.Vacík, D.Uher, S.Severa, M.Šuba, J.Žák. Sraz je v 13:30hod v hale Běchovicích.

Informace k turnaji v Jablonci nad Nisou:

sraz nejpozději v 8:30hod před halou v Jablonci nad Nisou.

FK Jablonec z.s. pořádá v neděli 3.12.2017 halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2009 a mladší.  Nominace: J.Horčík, J.Nepovím, V.Rychtr, J.Novák, O.Němec, A.Santina, M.Kaprasová, M.Mach, T.Novák

Herní systém: každý s každým 2x.

Místo konání: Městská hala, U Přehrady 4747/20, 466 20 Jablonec nad Nisou.

Občerstvení: každé družstvo na vlastní náklady (v hale se nachází stánek s občerstvením a restaurace).

Pravidla turnaje dle platných pravidel FAČR Hrací plocha: 26 x 18m -vymezeno mantinely, branky 5 x 2 m, druhé hřiště 24 x 16 m -vymezeno mantinely a stěnou, branky 3 x 2 m Hrací plocha: č. 1 ... 26 x 18 m -vymezeno mantinely, branky 5 x 2 m, č. 2 ... 22 x 14 m -vymezeno mantinely a stěnou, florbalové branky Hrací doba: 1 x 12 minut hrubého času (přestávka mezi jednotlivými zápasy je 3 minuty), při zdárném průběhu turnaje mohou být začátky zápasů posunuty,  jinak prosíme o dodržení začátků utkání.  Počet hráčů: hřiště č. 1 ...1+4, č. 2 ... 3+0, střídání hokejovým způsobem v prostorách střídačky za bránou, v družstvu (A+B) je povoleno maximálně 10 + 10 hráčů. Napomínání hráčů: pokud se hráč bude chovat nesportovně, bude nejdříve rozhodčím ústně napomenut, později může být i slovně vykázán, postižený tým může doplnit počet hráčů jiným hráčem z lavičky.  Výstroj: sálová obuv, dresy, chrániče. Tým, který je v zápise napsaný jako domácí, se musí přizpůsobit soupeři (rozlišovací trika), hraje se míčem č. 3.  Hra brankáře: rukama ve vymezeném prostoru, malá domů povolena, rozehrání rukou nebo výkopem (z vymezeného prostoru) s dotekem hráče nebo palubovky na vlastní polovině, v případě porušení pravidla je nařízen nepřímý kop z poloviny hřiště, jinak hra nohou neomezeně, přímý volný kop je nařízen za hru brankáře rukou mimo vymezené území, auty se provádí libovolně (vhozením, přihrávkou nebo vyvedením míče bez možnosti přímého dosažení branky).  Penalta: vzdálenost 6metrů.  Rozhodčí: rozhodčí zajišťuje FK Jablonec Pořadí: o konečném pořadí rozhodují: 1) body 2) větší počet vstřelených branek 3) vzájemná utkání (minitabulka) 4) rozdíl skóre5)  3 penalty, dále systém K.O. Ceny: první 3 týmy poháry, medaile, každý tým obdrží diplom, budou vyhlášeni nejlepší hráči turnaje.  Jiná opatření: celé hřiště ohraničeno mantinely nebo zástěnou, případné škody na zařízení haly (šaten) hradí zúčastněné družstvo, jednotlivá družstva zodpovídají za pojištění svých hráčů,  organizátoři turnaje nenesou odpovědnost za případná zranění, ztráty či zcizení majetku ve vztahu k účastníkům turnaje, za pořádek v šatnách a chování hráčů svých mužstev ve všech prostorách haly je zodpovědný vždy trenér nebo vedoucí mužstva, hráč startuje na registraci či zdravotní kartu (prokázání stáří či totožnosti), v případě neoprávněného startu budou odehrané zápasy kontumovány (3:0) veškeré protesty a námitky s konečnou platností řeší vedení turnaje oproti nevratné záloze ve výši 500 Kč.

Rozlosování zápasů rozdám před začátkem turnaje - první utkání začíná v 9:00 a konec cca 15:30 h


V pátek 17.11.2017 se trénink ruší z důvodu státního svátku.

Poslední trénink v tomto roce bude 5.12.2017. Po tréninku probehne posezení s rodiči a rozlučka se sezonou.

Pitný režim pro kluky bude zakoupen z kasy týmu a občerstvení nechám na vás,

hlavně dobrou náladu se pobavit  se :-))))))))))))))))))))))))))))))))Kalendář turnajů

Jablonec - 25.11.2017 ročník 2010 Nominace: M.Šuba, O.Prchal, M.Táborský, M.Bláha, M.Vrba, J.Stuchlík, Š.Severin, Š.Klůna, J.Sommer

Běchovice - 2.12.2017 Nominace: P.Konrád, A.Durasová, T.Georgiánová, L.Kopič, S.Kmínek, D.Kroutil, M.Vacík, D.Uher, S.Severa, D.Mareš, J.Žák

Jablonec - 3.12.2017 ročník2009 Nominace: J.Horčík, J.Nepovím, V.Rychtr, J.Novák, O.Němec, A.Santina, M.Kaprasová, M.Mach, T.Novák

Říčany - 13.1.2018 - 2 mužstva Nominace: všechni hráči
Říčany - 24.2.2018 - 2 mužstva Nominace: všechni hráči
Říčany - 4.3.2018 - 2 mužstva Nominace: všechni hráči

Na turnaj v Jablonci je pro hráče a rodiče možnost ubytování v penzionu Ráj v Josefově Dole (cca 20min) polopenze na osobu 460,- Kč (večeře, ubytování, snídaně, hráči obdrží na turnaj svačinu s pitím)


Jen pro info.

Nominace na neděli 5.11.2017

Nominováni jsou: M.Šuba, A.Santina, J.Horčík, L.Kopič, J.Nepovím, S.Kmínek, S.Severa, J.Stuchlík, M.Vrba, Š.Severin, M.Vacík, D.Kroutil, V.Rychtr. Sraz je v 13:00 h na hřišti v Čakovicích.


Změna tréninků

Ve středu 1.11.2017 se trénink ruší a je přesunut na pátek 3.11.2017 od 17:00 v areálu SCB Běchovice. Oblečení jak na ven (umělá tráva) Tak i do haly, trénink dle počasí.

Od 7.11.2017 se tréninky přesouvají do haly a to:

úterý od 16:00 do 17:00

pátek od 17:00 do 18:00


Dnes 30.10.2017 se trénink z důvodu podmáčeného hřiště ruší. Středeční trénink bude upřesněn z dostatečným předstihem. Děkujeme za pochopení.


POZOR ZMĚNA - tréninky se posouvají o 15 min dopředu tedy začátek v 16:45 hod.


Nominace na sobotu 21.10.2017

Nominováni jsou: M.Šuba, M.Kaprasová, J.Horčík, V.Rychtr, D.Uher, A.Santina, O.Prchal, O.Němec, Š.Klůna, T.Novák, J.Nepovím, L.Kopič, J.Sommer. Sraz je v 8:00 h. na hřišti v Hrdlořezích.

Nominace na sobotu 28.10.2017

Nominováni jsou: P.Konrád, M.Kaprasová, A.Durasová, M.Mach, Š.Severin, M.Bláha, J.Stuchlík, M.Vrba, M.Táborský, J.Žák, M.Vacík, S.Kmínek, J.Novák. Sraz je v 9:00 h v Běchovicích.

Nominace na neděli 5.11.2017

Nominováni jsou: M.Šuba, A.Santina, J.Horčík, L.Kopič, J.Nepovím, S.Kmínek, S.Severa, J.Stuchlík, M.Vrba, Š.Severin, M.Vacík, D.Kroutil, V.Rychtr. Sraz je v 13:00 h na hřišti v Čakovicích.


16.10.2017 se po tréninku uskuteční krátká informační schůze s rodiči.

Předem děkuji za hojnou účast.


Nominace na šesté mistrovské utkání proti mužstvu TJ Spoje Praha - Sobota 14.10.2017

Nominováni jsou hráči:

P.Konrád, M.Mach, J.Horčík, J.Nepovím, J.Žák, M.Bláha, Š.Klůna, O.Prchal, M.Táborský, J.Stuchlík, M.Vacík, O.Němec, M.Vrba, Š.Severin, T.Novák.

Sraz je v 9:00 na hřišti v Běchovicích.


Od 11.10.2017 do 18.10.2017 lze objědnat klubové oblečení.


Pozur změna nominace

Nominace na páté mistrovské utkání proti mužstvu TJ Sokol Vinoř - Sobota 7.10.2017

Nominováni jsou hráči: M.Šuba,Š.Severin,A.Santina,D.Uher,S.Kmínek,A.Durasová,V.Rychtr,L.Kopič,S.Severa,J.Sommer,M.Vrba,M.Kaprasová a T.Novák.

Sraz je v 9:00 na hřišti v Běchovicích.


ID čísla: A.Durasová 09100817 , J.Horčík 09060310 , M.Kaprasová 09020296 , S.Kmínek 09041106 , L.Kopič 09040985 , M.Mach 09061004 , O.Němec 09090102 , J.Nepovím 09100055 , J.Novák 09070222 , T.Novák 09040537 , V.Rychtr 09100079 , A.Santina 09070132 , D.Uher 09010180 , M.Vacík 09110045 , M.Bláha 10070040 , Š.Klůna 10010718 , P.Konrád 10030180 , D.Kroutil 10090110 , O.Prchal 10030198 , S.Severa 10110131 , Š.Severin 10030074 , J.Sommer 10010641 , J.Stuchlík 10110047 , M.Šuba 10070587 , M.Táborský 10020014 , M.Vrba 10120052 , J.Žák 10110035 .


V odkazu pro všechny jsem doplnil něco k platbě příspěvků.

Děkuji Libor


Platba členského příspěvku na sezónu 2017/2018

Vedením klubu byla stanovena výše členského příspěvku na aktuální sezónu ve výši 3500,-Kč/ hráč a 3000,-Kč/1sourozenec.

Splatnost minimálně poloviny členského příspěvku ve výši 1750,-Kč je do 15.10.2017. Doplatek je pak nutné učinit nejpozději do 15.2.2018.

Číslo účtu o.s. : 2600684193/2010

variabilní symbol = ID hráče (jedná se o číslo pod kterým je hráč evidovaný v systému FAČR) seznam ID jednotlivých hráčů je ke stažený níže.

POZOR! Do kolonky "Informace pro příjemce" uveďte Příjmení a Jméno hráče. 


Nominace na čtvrté mistrovské utkání proti mužstvu TJ Březiněves - Čtvrtek 28.9.2017

Nominováni jsou hráči: P.Kondrád,A.Santina,O.Prchal,J.Nepovím,T.Novák,O.Němec,M.Mach,M.Bláha,Š.Klůna, J.Horčík,L.Kopič,M.Táborský,V.Rychtr.

Sraz je v 13:00 na hřišti v Březiněvsi.


Nominace na třetí mistrovské utkání proti mužstvu SK Dolní Chabry - Sobota 23.9.2017

Nominováni jsou hráči: M.Šuba,M.Táborský, D.Kroutil,Š.Severim,M.Bláha,J.Horčík,M.Vrba,S.Kmínek,V.Rychtr,J.Žák,S.Severa,A.Durasová, M.Kaprasová

Sraz je v 9:00 na hřišti v Běchovicích.


Pozor změna odpříštího týdne

Změna tréninků MPŘ

Pondělí - 17:00 až 18:30

Středa - 17:00 až 18:30


Adresa hřiště:
TJ Slovan Bohnice
Areál pod Čimickým hájem
Bukolská 570/2
Praha 8 - Bohnice


Nominace na druhé mistrovské utkání proti mužstvu TJ Slovan Bohnice - Neděle 17.9.2017

Nominováni jsou hráči: P.Kondrád,A.Santina,M.Kaprasová,O.Prchal,D.Uher,J.Nepovím,A.Durasová,J.Sommer,T.Novák,O.Němec,M.Mach,J.Stuchlík,Š.Klůna.

Sraz je v 11:45 na hřišti v Bohnicích.


Nominace na první mistrovské utkání proti mužstvu SK Ďáblice z.s. - Neděle 10.9.2017

Nominováni jsou všichni hráči MPŘ (hrajeme na dvě hřiště)

Sraz je v 9:30 na hřišti v Běchovicích.


Sestava pokojů na soustředění :

Pokoj č.1 - M.Kaprasová, A.Durasová, T.Georgiánová

Pokoj č.2 - Š.Klůna, P.Kondrád, S.Severa, J.Sommer, J.Stuchlík, M.Vrba, J.Žák, M.Šuba

Pokoj č.3 - J.Horčík, L.Kopič, D.Uher, M.Mach

Pokoj č.4 - M.Bláha, O.Prchal, M.Táborský, S.Kmínek, J.Nepovím, A.Santina, T.Novák

Ve středu 6.9.2017 se po tréninku uskuteční informační schůzka s rodiči

Tréninky MPŘ :

Září a Říjen

Středa 17:00 - 18:30

Pátek 17:00 - 18:30příjezd ze soustředění

příjezd ze soustředění je naplánován na sobotu 2.9.2017 v 15.00h na parkoviště u hřiště v Běchovicích.

odjezd na soustředění

odjezd na fotbalové soustředění v Nové Včelnici bude v sobotu 26.8.2017 ve 14.30h z parkoviště u hřiště v Běchovicích . Sraz 13.45h na parkovišti. Přistavení autobusu 14.00h.

vše potřebné ke stažení pro soustředění v kolonce " PRO VŠECHNY"