Mladší přípravka

Soustředění 2023

Dobrý den, stejně jako každý rok zahájíme letní přípravu pro následující sezónu na letním fotbalovém soustředění, které se bude konat v Hotelu Ort v Nepřívěci u Sobotky 12.8.-19.8. Cenu soustředění jsme pro letošní rok stanovili na částku 5 650,- také díky grantu, ceny se bohužel zvedají. Abychom mohli cenu soustředění držet podobnou jako v loňském roce a zajistit pro děti stejný program a ceny na soustředění, prosíme o individuální dopravu děti vašimi automobily. Prosíme rodiče, aby počítali s odvozem dětí na soustředění.


Platba příspěvků za sezónu 2022/2023

Z důvodů vyších nákladů jsme byli nuceni navýšit členské příspěvky na 5 000 Kč.

V případě sourozenců se za první dítě platí 5 000 Kč a za druhé 4 000 Kč.

Splatnost této částky je do 31. 10. 2022, nebo s možností rozdělit na 2x 2 500 Kč (1. část do konce 31.10.2022 a 2. část do 31.3. 2023)

Prosíme zaplatit na účet 2600684193/2010


Turnaj 23.6.

V sobotu 23.6. jsme se na domácí půdě zúčastnili posledního turnaje v této sezóně a zároveň to bylo velké zakončení před letními prázdninami.

Tým A

1. zápas Běchovičtí Sršni 3:0 Dukla JM B (1x Severin Š., 1x Stuchlík J., 1x Bláha M.)

2. zápas Běchovičtí Sršní 10:1 Běchovičtí Sršni B (3x Klůna Š., 3x Prchal O., 2x Bláha M., 1x Stuchlí J., 1x Severin Š.)

3. zápas Běchovičtí Sršni 3:0 Dukla JM A (1x Prchal O., 1x Stuchlík J., 1x Klůna Š.)

4. zápas Běchovičtí Sršni 6:1 FA Praha (2x Klůna Š., 2x Prchal O., 1x Durasová A., 1x Severin Š.)

5. zápas Běchovičtí Sršni 5:0 AC Sparta Praha Dívky (2x Klůna Š., 1x Durasová A., 1x Bláha M., 1x Prchal O.)

6. zápas Běchovičtí Sršni 4:1 FK Újezd nad Lesy A (2x Bláha M., 1x Klůna Š., 1x Prchal O.)

7. zápas Běchovičtí Sršni 6:2 ČAFC Praha (5x Klůna Š., 1x Stuchlík J.)

8. zápas Běchovičtí Sršni 5:0 FK Újezd nad Lesy B (4x Klůna Š., 1x Bláha M.)

Finálový zápas Běchovičtí Sršni 0:0 FK Újezd nad Lesy A (prohra na penalty)

Tým B

1. zápas Běchovičtí Sršni B 1:4 FK Újezd nad Lesy B (1x  Dominik)

2. zápas Běchovičtí Sršni B 4:2 Dukla JM B (2x Herout M., 1x Klesa F., 1x Květoň J.)

3. zápas Běchovičtí Sršni B 1:10 Běchovičtí Sršni A (1x Herout M.)

4. zápas Běchovičtí Sršni B 0:5 Dukla JM A

5. zápas Běchovičtí Sršni B 2:5 FA Praha (1x Klesa F., 1x Herout M.)

6. zápas Běchovičtí Sršni B 1:2 AC Sparta Praha Dívky (Herout M.)

7. zápas Běchovičtí Sršni B 5:4 ČAFC Praha (3x Herout M., 1x Klesa F., 12x Dominik)

8. zápas Běchovičtí Sršni B 1:4 FK Újezd nad Lesy A (1x Klesa F.)

Tým B odehrál velice dobré zápasy a moc mě svými výkony potěšil. Dvě vítězství je velice dobrý výsledek a navíc v každém zapase kluci bojovali ze všech sil a mnohdy měli i nejsilnější soupeři co dělat aby je porazili. Plus je nutno dodat, že za nás hráli i tři hráči ze školičky, kteří se velice dobře předvedli a ačkoliv vzrůstem nejsou moc velký, fotbalově jsou velice vyspělí. 

Tým A byl strašně moc blízko velkému vítězství, ale bohužel v posledním zápase nám chybělo štěstí. Na celém turnaji jsme dominovali a nenašli jsme přemožitele. Dostali jsme nejméně branek, nejvíc jsme dali a Šimon Klůna byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje. Bohužel přesto všechno se nám nepodařilo urvat poslední výhru ve finále. Kluci se velice snažili. Bojovali, byli celou dobu na soupeřově polovině, ale nešlo to. Nevím jestli nervozitou nebo něčím jiným, ale ten den nám nebylo přáno abychom vyhráli a poté přišla velice smutná prohra na penalty. Hráči se ale nemají za co stydět, odehráli velice dobrý turnaj a viděl jsem pravděpodobně jejich nejlepší výkon. Nemám jim cokoliv vytknout a mám pro ně jen slova obrovské chvály. 

Ačkoliv jsme měli hořkosladký konec sezóny, myslím si, že se nám po většinu času dařilo. Neúspěchy se střídali s úspěchy a a klusi i holky se za rok mnohému naučili a zlepšili. Přeju jim proto krásné letní prázdniny a těším se až zase všechny uvidím. 

Zápas 8.6.

K poslednímu mistrovskému zápasu jsme nakročili na domácí půjde v sobotu 8.6. proti týmu Bohemians Praha. Zápas bych od samého začátku velice nervózní a na obou stranách bylo spousta nepřesností. Sice je pravda, že ze začátku nás soupeř trochu přehrával, ale po pár minutách , kdy jsme se správně obsadili protihráče, tak už nevěděli co na nás hrát. Postupem zápasu jsme se dostávali do stále většího vedení, ale nebyl to vůbec jednostranný zápas. Soupeř nás velice tlačil a snažil se až do konce utkání vyrovnat. Naštěstí naši hráči už náskok neupustili a mohli jsme se tak rozloučit s touto sezónou výhrou. Za to jsem velice rád, protože zápas a i celou sezónu velice odmakali a zasloužili si takhle skončit. 

Běchovičtí Sršni 17:12 CU Bohemians Praha

Branky: 6x Prchal O., 5x Bláha M., 3x Severa S., 3x Mareš D.

Zápasu se zúčastnili: Ondřej Prchal, David Mareš, Martin Bláha, Stanislav Severa, Michal Vrba, Jakub Květoň, Markéta Kaprasová, Vojtěch Rovenský a Matěj Kratochvíl. 

Zápas 1.6

V sobotu prvního června jsme doma hostili mužstvo z Třeboratic. Na podzim jsme proti tomuto mužstvu prohráli, a tak jsme věděli, že nás nečeká žádný lehký soupeř. Naši hráči se do utkání pustili s vervou, ale jak už je u nás běžné, tak jsme dostali v první čtvrtině několik zbytečných gólů. Každou další čtvrtinou se však náš výkon lepšil a proto se soupeři museli na konci zápasu bát o svoji výhru, protože kluci parádně napadali a nenechali soupeře vydechnout. Bohužel jsme již neměli dostatek času scóre otočit. Nicméně chtěl bych moc ocenit všechny hráče, protože se i za velkého vedra vydali ze všech svých sil a makali do samého konce. Toho si velmi vážím a mají za to můj obrovský respekt.

Běchovičtí Sršni 9:11 SK Třeboratice

Branky: 4x Klůna J., 1x Táborský M., 1x Prchal O., 1x Durasová A. a 2x vlastní

Zápasu se zúčastnili: Michal Vrba, Ondřej Prchel, Martin Táborský, Jakub Květoň, Adéla Durasová, Markéta Kaprasová a Šimon Klůna

Zápas 12.5.

Zápas jsme odehráli na umělé trávě na hřišti v Kyjích. Od začátku zápasu byla hra velice vyrovnaná a padal jeden gól za druhým. Poločasový stav utkání byl proto 6:6 a vypadala to na velkou přestřelku. Bohužel jsme do druhé poloviny zápasu vkročili méně bojovně než soupeř a ten toho také využil. Během pár chvil nám nasázel několik branek a tento deficit jsme nedokázali už do konce utkání dohnat. Ačkoliv jsme prohráli, tak jsme byl s naším výkonem spokojen. Bylo na našich hráčích vidět velké zlepšení a hlavně větší sebedůvěra. Stále však musíme přidat na důrazu v soubojích, kde jsme velice slabí a nedůrazní. 

Běchovičtí Sršni 10:18 TJ Sokol Kyje

Branky: 5x Herout M., 2x Klesa F., 2x Mareš D., 1x Severa S.

Turnaj v červnu

Poslední vystoupení našich fotbalistů, v této sezóně,  proběhne doma v Běchovicích v neděli 23.6.

Turnaj je určen pro všechny hráče. Začátek bude v dopoledních hodinách, přesný čas se ještě upřesní. Prosím o maximální účast. 

Zápas 4.5.

K prvnímu domácímu zápasu, jarní části, jsme doma nastoupili proti týmu z Čakovic. Od první do poslední minuty to bylo velice náročné utkání. Hráči na obou stranách hráli tvrdě, ale férově. Kvalita hry byla dobrá a do poslední vteřiny mohl vyhrát jakýkoliv tým. Nakonec zápas skončil smírem a musím uznat, že spravedlivým. Našim hráčům nemůžu nic vyčíst, všichni hráli nad svoje limity a dali do toho vše. Tento přístup se mi moc líbil a doufám, že i v dalších zápasech bude stejný. 

Běchovičtí Sršni 6:6 TJ AVIA Čakovice

3x Prchal O., 1x Táborský M., 1x Táborský M., 1x Stuchlík J.

Zápas 26.4.

Poslední zápas v dubnu jsme odehráli ve Vinoři. Od začátku se pro nás zápas nevyvíjel moc dobře. Pozdě jsme přistupovali k protihráčům, byli jsme málo důrazní a pomalí s míčem. Nemůžeme se ani divit, že jsme prohrávali o půli 2:6. Ve druhé polovině zápasu se hra už více vyrovnala a my jsme se dostávali více do šancí. Bohužel už jsme nestačili vyrovnat a zápas jsme prohráli. Pro příště musíme víc přidat na bojovnosti a rychlosti, jinak se podobné výsledky budou opakovat. 

Běchovičtí Sršni 5:10 TJ Sokol Vinoř

1x Durasová A., 1x Klůna Š., 1x Herout M., 1x Vrba M., 1x Táborský M.

Zápas 14.4.

Další náš zápas se odehrál na hřišti v Březiněvsi. Od samého začátku to byl velice těžký zápas a soupeři byli velice dobří. Ze začátku jsme opět prohrávali, ale do poloviny zápasu jsme stihli vyrovnat. Ve druhé polovině utkání jsme se dostali do vedení, kterého jsme se do konce zápasu nevzdali. Celý náš tým odehrál velice náročné, ale úspěšné utkání. Kde se opět projevila naše síla, obrovská bojovnost a hrát jako jeden tým. Tam kde totiž propadl jeden náš hráč, zastoupili ho hned dva naši spoluhráči a to se mi velice líbilo. 

Běchovičtí Sršni 12:9 TJ Sokol Březiněves

Branky: 4x Severin Š., 4x Klůna Š., 2x Stuchlík J., 1x Konrád P., 1x Vrba M.

Novinky


klapeto.eu

Zápasy květen a červen

4.5. sobota, hřiště - Běchovice, sraz v 8:30, začátek v 9:00 (soupeř TJ Avia Čakovice)

Nominace: Martin Bláha, Michal Vrba, Martin Táborský, Jakub Stuchlík, Šimon Klůna, Markéta Kaprasová, Adéla Durasová, Ondřej Prchal, Štěpán Severin a Prokop Konrád

12.5. neděle, hřiště Broumarská 851 - Kyje, sraz v 16:30, začátek v 17:00 - hraje se na UMT

Nominace: David Mareš, Stanislav Severa, Vojtěch Andreas, Michal Herout, Matěj Šuba, Vojtěch Rovenský, Adam Hanzlík, Jakub Květoň, Filip Klesa a Matěj Kratochvíl

18.5. sobota, hřiště - Běchovice, sraz v 8:30, začátek v 9:00 (soupeř TJ Slovan Bohnice)

Nominace: Ondřej Prchal, Markéta Kaprasová, David Mareš, Šimon Klůna, Prokop Konrád, Martin Bláha, Martin Táborský, Jakub Stuchlík, Štěpán Severin, Vojtěch Andreas

25.5. sobota, hřiště Železnobrodská 961/4a - Kbely, sraz v 11:00, začátek v 11:30

Nominace: Michal Vrba, Adéla Durasová, Michal Herout, Matěj Šuba, Stanislav Severa, Vojtěch Rovenský, Adam Hanzlík, Jakub Květoň, Filip Klesa a Matěj Kratochvíl

1.6. sobota, hřiště - Běchovice, sraz v 8:30, začátek v 9:00 (soupeř SK Třeboratice)

Nominace: Michal Vrba, Martin Bláha, Martin Táborský, Jakub Stuchlík, Šimon Klůna, Markéta Kaprasová, Adéla Durasová, Ondřej Prchal, Štěpán Severin a Prokop Konrád

8.6. sobota, hřiště - Běchovice, sraz v 8:30, začátek v 9:00 (soupeř CU Bohemians Praha)

Nominace: David Mareš, Stanislav Severa, Vojtěch Andreas, Michal Herout, Matěj Šuba, Vojtěch Rovenský, Adam Hanzlík, Jakub Květoň, Filip Klesa a Matěj Kratochvíl

Zápas 31.3.

K druhému mistrovskému utkání jsme nastoupili proti týmu ČAFC. Začátek zápasu se nám opět moc nepovedl a tak jsme po prvních 15 minutách prohrávali 7:1. Naši hráči se ale nezlomili, ale srovnali krok a začali i dávat více branek. Když už to vypadalo, že se naši kluci rozehráli, dostali jsme během pár minut několik gólů a skóre zápasu vypadalo hrůzostrašně 11:4. Avšak ještě do konce třetí čtvrtiny jsme neuvěřitelně srovnali skóre na rozdíl dvou branek. V poslední čtvrtině už kluci byli naprosto vyhecovaní a odhodlaní odejít ze zápasu minimálně s bodem. Soupeři za to propadli stále většímu zoufalství a nedokázali pochopit, jak můžou pomalu ztrácet jasně vyhraný zápas. V poslední vteřině zápasu jsme pak dokázali krásnou střelou Kuby Stuchlíka srovnat a všichni jsme slavili, jako bychom vyhráli mistrovství světa. Radost byla obrovská, protože takové z mrtvých vstání jsem ještě neviděl. Všichni naši hráči odehráli neuvěřitelný zápas a všichni si zaslouží obrovskou pochvalu.

Běchovičtí Sršni 13:13 ČAFC

Branky: 4x Klesa F., 3x Konrád P., 2x Severa S., 2x Severin Š., 1x Mareš D., 1x Stuchlík J.

Zápasu se zúčastnili: Filip Klesa, Markéta Kaprasová, Prokop Konrád, Stanislav Severa, Štěpán Severin, David Mareš, Jakub Stuchlík a Michal Vrba.

Informace k letnímu ⚽ soustřední 2019

Pro ty kdo potvrdili účast na letním soustředění uvádím informace ohledně termínu, místa a platby.

termín : 17.8. - 24.8. 2019

místo : www.hotelort.cz

cena : 4100,- Kč

záloha: 2000,- Kč splatná do 30.4. 2019

doplatek: 2100,-Kč splatný do 31.5.2019

č. účtu: 2600684193/2010

variabilní symbol : rodné číslo hráče

poznámka pro příjemce : Jméno a příjmení hráče * SOUSTŘEDĚNÍ 2019

Dále prosím o vyplnění přihlášky, podepsání a její odevzdání do konce dubna.

Přihlášku je možné si stáhnout níže.

Děkuji

Vašek K


Informace k tréninkům

Od pondělí 18.3.2019 jsou ⚽tréninky opět na travnatém hřišti každé pondělí a středu od 17:00 do 18:30.

Trénink ve středu 27.3.2019 není,  bude přesunut na pátek 29.3.2019.


Mistrovské zápasy březen a duben

1) 22.3. pátek, sraz v 16:00, začátek v 16:30, místo: ulice Dvorní 1211/1a, Dolních Chabry

Nominace: Ondřej Prchal, Markéta Kaprasová, Adéla Durasová, Martin Bláha, Prokop Konrád, Matěj Kratochvíl, Adam Hanzlík, Jakub Květoň, Vojtěch Andreas a Vojtěch Rovenský

2) 31.3. neděle, sraz v 9:00, začátek v 9:30, místo: ulice K vodě 3186/2, Záběhlice (tým ČAFC Praha)

Nominace: Prokop Konrád, Jakub Stuchlík, Michla Vrba, Šimon Klůna, Štěpán Severin, Michla Herout, David Mareš, Stanislav Severa, Matěj Šuba a Filip Klesa

3) 14.4. neděle, sraz v 14:30, začátek v 15:00, místo: ulice Na Hlavní 149/31, Březiněves

Nominace: Martin Táborský, Jakub Stuchlík, Michal Vrba, Šimon Klůna, Štěpán Severin, Ondřej Prchal, Markéta Kaprasová, Matěj Šuba, Martin Bláha a Prokop Konrád

4) 26.4. pátek, sraz v 16:30, začátek v 17:00, místo: Bohdanečská 677, Vinoř

Nominace: Matěj Kratochvíl, Adam Hanzlík, Jakub Květoň, Vojtěch Andreas, Vojtěch Rovenský, Michal Herout, Adéla Durasová, David Mareš, Stanislav Severa a Filip Klesa

Turnaj 24.2.

V nedělních, odpoledních hodinách jsme se zúčastnili posledního zimního turnaje v hale. Tentokrát jsme přijeli pouze s jedním týmem a hrálo se stylem každý s každým. 

1. zápas

Běchovičtí Sršni 0:3 Viktoria Vestec

2. zápas

Běchovičtí Sršni 0:1 FK Říčany

3. zápas 

Běchovičtí Sršni 5:0 FTA (2x Klesa F., 2x Klůna Š., 1x Durasová A.)

4. zápas 

Běchovičtí Sršni 2:4 TJ Kyje ((1x Táborský, 1x Prchal O.)

5. zápas 

Běchovičtí Sršni 2:0 Sokol Cholupice (1x Mareš D., 1x Táborský M.)

6. zápas 

Běchovičtí Sršni 3:1 FŠ Dobřejovice (1x Prchal O., 1x Klůna Š., 1x Táborský M.)

Tentokrát jsme jen o kousek nedosáhli na bednu a obsadili jsme pěkné 4. místo. Je pravda, že ze začátku nám opět trvalo než jsme se rozehráli a díky tomu jsme smolně prohráli první zápasy. Kdyby jsme hráli tak dobře jako poslední utkání, umístili bychom se výše. Musíme si z toho vzít ponaučení, že už od první minuty turnaje hráči musejí hrát naplno a nerozkoukávat se během prvních dvou zápasů. Stejně tak musíme více zapracovat na rychlejší práci s balonem a následně se nebát jít do rychlých kliček. Není sice lehké se vše hned naučit, ale ono to určitě jednou přijde. Protože jinak kluci už hrají velice pěkně, nedělají žádné shluky, hlídají si svůj prostor a přihrávají si. 

Turnaje se zúčastnili: Vojtěch Andreas, Adam Hanzlík, Filip Klesa, Adéla Durasová, Markéta Kaprasová, David Mareš, Martin Táborský, Šimon Klůna, Ondřej Prchal, Jakub Stuchlík, Štěpán Severin a Prokop Konrád.

Jarní prázdniny

Z důvodu prázdnin jsou zrušeny tréninky 19.2. a 22.2. 

Turnaj 10.2.

Další turnaj v této sezóně jsme odehráli v hale v Říčanech. Opět jsme postavili dva týmy a pevně jsme doufali, že minimálně jeden z nich bude bojovat o medaile. 


Tým A

Běchovičtí Sršni 3:0 Slavia Louňovice (1x Stuchlík J., 1x Klůna Š., 1x Prchal O.)

Běchovičtí Sršni 2:0 FŠ Dobřejovice (1x Severin Š., 1x Klůna Š.)

Běchovičtí Sršni 0:0 FK Říčany 1

Běchovičtí Sršni 3:0 FK Kunice (3x Klůna Š.)

Zápas o 1. místo

Běchovičtí Sršni 2:0 FK  Říčany 1

Tým B

Běchovičtí Sršni 1:5 FK Kunice (1x Herout M.)

Běchovičtí Sršni 0:3 Sokol Hrusice

Běchovičtí Sršni 0:0 FK Říčany 2

Běchovičtí Sršni 0:5 FŠ Dobřejovice

Zápas o 7. místo

Běchovičtí Sršni 1:0 FK Říčany 2 (1x Mareš D.)

Tým A zvítězil na celém turnaji a nenašel žádného přemožitele. Plus ještě za celou dobu neobdržel ani jednu branku. To všechno bylo zásluhou všech našich hráčů, kteří hráli velice týmově, pomáhali si a kombinovali. I kdybych chtěl najít nějaký slabý článek, asi bych ho po nedělním turnaji nenašel. Všichni kluci hráli moc dobře a nemám pro ně nic jiného než slova chvály.

Tým B po urputném boji obsadil pěkné 7. místo. Možná to podle umístění nevypadá, ale kluci i holky se už hodně zlepšili a každému soupeři dělají potíže. Chce to jen zlepšit zakončování a rychlost s balonem. Občas nám totiž trvá, než s míčem nabereme rychlost. Ale jakmile tyto dvě záležitosti vylepšíme, jistě budeme příště na vyšších místech.

Turnaje se zúčastnili: Michla Vrba, Štěpán Severin, Ondřej Prchal, Martin Táborský, Jakub Stuchlík, Šimon Klůna, Vojtěch Andreas, Adam Hanzlík, Stanislav Severa, David Mareš, Michal Herout a Adéla Durasová.


Dobrý den, podzimní část sezóny je již úspěšně za námi. A náš klub se rozhodl poprosit vás o zpětnou vazbu. Chtěli jsme vás tímto požádat o zaslání názoru na vedení vaší kategorie, popřípadě na další věci. Budeme vám za vaše podněty, připomínky, ale i stížnosti vděční. Všechny tyto zprávy si přečteme a budeme pracovat na zlepšení zázemí pro vaše děti. Veškeré zprávy směřujete na Člena výkonného výboru klubu, který je tímto pověřený. Konkrétně na Libora Šmídu kontakt: 603 826 698. Vaše zprávy jsou nadále anonymní, a nebudou dále zveřejňovány, pokud si to nebudete přát jinak. Děkujeme za vaše názory, Vedení Klubu.


Turnaj 6.1.

V neděli 6.1. jsme v Kolodějích odehráli první turnaj v novém roce. Opět jsme přijeli ve dvou týmech a mohli jsme se těšit na zajímavé soupeře. 

Tým A

Běchovičtí Sršni 2:4 FK Brandýs Boleslav (1x Klůna Š., 1x Prchal O.)

Běchovičtí Sršni 5:1 Fc SB Vlašim (2x Klůna Š., 1x Bláha M., 1x Táborský M., 1x Prchal O.)

Běchovičtí Sršni 3:3 Běchovičtí Sršni B (1x Táborský M., 1x Prchal O., 1x Klůna Š.)

Běchovičtí Sršni 3:4 FK Viktoria Žižkov (2x Klůna Š., 1x Konrád P.)

Běchovičtí Sršni 6:0 FK Slavoj Koloděje (4x Prchal O., 1x Stuchlík J., 1x Konrád P.)

Tým B

Běchovičtí Sršni B 4:8 FK Victoria Žižkov (2x Sommer J., 1x Durasová A., 1x Klesa F.)

Běchovičtí Sršni B 0:7 FK Brandýs-Boleslav

Běchovičtí Sršni B 3:3 Běchovičtí Sršni A (1x Severa S., 1x Mareš D., 1x Sommer J.)

Běchovičtí Sršni B 6:5 FK Slavoj Koloděje (3x Sommer J., 1x Květoň J., 1x Durasová A., 1x Severa S.)

Běchovičtí Sršni B 2:7 FC SB Vlašim (2x Sommer J.)

Na turnaji jsme obsadili 5. a 4. místo. Byl to velice vyrovnaný a zajímavý turnaj a myslím si, že jsme předvedli velice pěknou hru. Je škoda nějakých zápasů, například když Ačko hrálo proti Žižkovu a nedokázalo uhlídat jejich brankáře, který dával většinu jejich gólů. Ještě nám stále chybí větší důraz v soubojích a rychlejší napadání soupeře. To se však časem určitě zlepší. Jinak se mi velice líbilo, že bylo vidět z naší strany mnohem víc kombinace a práce s balonem. 

Turnaje se zúčastnili: Jindřich Sommer. Adéla Durasová, Markéta Kaprasová, Filip Klesa, Jakub Květoň, David Mareš, Stanislav Severa, Michalo Vrba, Ondřej Prchal, Martin Bláha, Martin Táborský, Jakub Stuchlík, Šimon Klůna a Prokop Konrád. 

Tabulka střelců

Za období září až prosinec

Poslední turnaj roku 2018

Na poslední turnaj jsme přijeli do haly v Říčanech 16.12. Opět jsme měli dva týmy, i když kvůli vysoké marodce, jsme byli rádi, že jsme je vůbec sestavili. 

Tým A

1. zápas

Běchovičtí Sršni 1:1 SK Dolní Měcholupy (1x Táborský M.)

2. zápas

 Běchovičtí Sršni 5:1 FK Říčany (2x Klůna Š., 1x Prchal O., 1x Konrád P., Severin Š.)

3. zápas 

Běchovičtí Sršni 2:1 Viktoria Vestec (1x Klůna Š., 1x Táborský M.)

Semifinále

Běchovičtí Sršni 4:0 FK Kolín (3x Klůna Š., 1x Bláha M.)

Finále

Běchovičtí Sršni A 5:0 Běchovičtí Sršni B (2x Severin Š., 2x Bláha M., 1x Prchal O.

Tým B

1. zápas 

Běchovičtí Sršni 3:1 K Kolín (3x Sommer J.)

2. zápas 

Běchovičtí Sršni 0:3 TJ Kyje

3. zápas 

Běchovičtí Sršni 2:1 FŠ Dobřejovice (2x Sommer J.)

Semifinále 

Běchovičtí Sršni 4:2 SK Dolní Měcholupy (3x Herout M., 1x Mareš D.)

Finále

Běchovičtí Sršni B 0:5 Běchovičtí Sršni A

Tento turnaj patřil nám Běchovickým Sršňům. 1. a 2. místo je naprostá fantazie a vůbec jsem nečekal, že by se nám to mohlo podařit. Pořádnou pochvalu si zaslouží všichni naši hráči bez výjimky. Protože každý hráč odmakal na turnaji každou minutu a bylo jim právem dovoleno hrát závěrečný finálový zápas proti sobě. To se mě osobně, za dobu co trénuju, ještě nestalo. Kluci si tak nadělili krásné umístění před Vánocemi a lepší zakončení fotbalového roku 2018 bychom si ani nemohli přát. 

Turnaje se zúčastnili:

Tým A: Martin Bláha, Štěpán Severin, Šimon Klůna, Martin Táborský, Michla Vrba, Prokop Konrád a Ondřej Prchal.

Tým B: Jindřich Sommer, Matěj Kratochvíl, Adam Hanzlík, Michal Herout, David Mareš a Stanislav Severa. 


Turnaje na leden, únor a březen

V tomto období máme naplánované 4 turnaje. Na každý turnaj jsou nominováni všichni hráči. 

6.1. 2019 Koloděje UMT, sraz v 8:00, začátek v 8:30

10.2. 2019 Říčany hala, sraz v 7:30, začátek v 8:00

24.2. 2019 Říčany hala, sraz v 12:30, začátek v 13:00

3.3. 2019 Koloděje UMT, sraz v 13:30, začátek v 14:00

Zimní turnaj 2.12.

V neděli odehrála naše dvě mužstva svůj druhý turnaj v Běchovicích stylem každý s každým. Všem hráčům bych chtěl poděkovat za nasazení při všech zápasech a celkové 3 a 5 místo našich mužstev bylo oceněno zaslouženou mikulášskou nadílkou.

Běchovičtí Sršni A - M.Táborský, O.Prchal, M.Herout, Š.Klůna, J.Stuchlík, P.Konrád, S.Severa, M.Šuba a M.Vrba.

1. zápas Běchovičtí Sršni A 2:2 Poříčany - Branky: 1x O.Prchal, 1x M.Táborský

2. zápas Běchovičtí Sršni A 1:8 Cholupice A - Branky: 1x P.Konrád

3. zápas Běchovičtí Sršni A 4:0 Běchovičtí Sršni B - Branky: 2x Š.Klůna, 1x P.Konrá, 1x M.Vrba

4. zápas Běchovičtí Sršni A 2:2 Cholupice B - Branky: 1x O.Prchal, 1x M.Táborsk

( škoda obdržené branky v poslední minutě v posledním zápase kde jsme sahaly po druhém místě na turnaji )

Běchovičtí Sršni B - J.Květoň, A.Hanzlík, M.Kratochvíl, V.Rovenský, V.Andreas, F.Klesa, A.Durasová, D.Mareš a Roberto.

1. zápas Běchovičtí Sršni B 0:6  Cholupice B 

2. zápas Běchovičtí Sršni B 0:4 Běchovičtí Sršni A

3. zápas Běchovičtí Sršni B 1:4 Poříčany - Branky: 1x D.Mareš

4. zápas Běchovičtí Sršni B 0:19 Cholupice A

( Matěj Kratochvíl byl vyhlášen nejlepším brankařem turnaje )

Děkuji všem za pomoc a přeji mnoho dalších úspěchů s pozdravem náhradní trenér Pavel.


Turnaj 24.11.

V sobotu jsme odehráli náš první turnaj v Kolodějích na umělé trávě. Na turnaji jsme měli dva týmy, které hráli svoje vlastní skupiny. 

Běchovičtí Sršni A

1. zápas Běchovičtí Sršni 3:4 ČLU Beroun

Branky: 2x Klůna Š., 1x Táborský M.

2. zápas Běchovičtí Sršni 1:1 Viktoria Vestec

Branky: 1x Klůna Š. 

3. zápas Běchovičtí Sršni 2:3 FK Dukla JM 2010 A

Branky: 2x Klůna Š. 

4. zápas Běchovičtí Sršni 2:3 FC Zličín

Branky: 1x  Táborský M., 1x Konrád P.

5. zápas Běchovičtní Sršni 5:5 FK Brandýs-Boleslav 

Branky: 3x Konrád P., 2x Klůna Š.

Běchovičtí Sršni B

1. zápas Běchovičtí Sršni B 0:10 1. FK Příbram 2010

2. zápas Běchovičtí Sršni B 0:9 SK Benátky nad Jizerou

3. zápas Běchovičtí Sršni B 1:14 Zákolany

Branky: 1x Durasová A.

4. zápas Běchovičtí Sršni B 1:11 SK Český Brod

Branky: 1x Kratochvíl M.

5. zápas Běchovičtí Sršni B 2:7 FK Dukla JM 2010 B

Branky: 2x Durasová A.

Oba naše týmy skončili na turnaji šestí. Tým B bojoval velice srdnatě a snažil se, co mu síly stačili, ale prozatím z toho nebyla žádná výhra. Ke konci turnaje se však hráči více rozehráli, přestali se tolik bát a dokázali dávat i góly. 

Tým A měl tentokrát hodně smůly. Zápasy prosti Dukle a Zličínu, jsme měli jasně vyhrát, ale nedokázali jsme dát dostatek branek a na druhou stranu, jsme dostávali góly z každé střeli. Ne, že by za to kluci mohli, často to byly branky tečované nebo sražené vlastními hráči. O to větší ironie je, že s týmy, které byly druzí a první jsme remizovali, ale s ostatníma jsme prohráli. Nicméně nikomu nemůžu nic závažného vyčíst a kluci hráli moc dobře. Možná jen více kombinace, ale to se časem poddá. Ač to na první pohled moc nevypadá, tak jsem byl se všemi hráči na turnaji moc spokojen a příště budeme na vyšších příčkách. 

Další zimní turnaj 2.12.

V neděli 2.12. odehrajeme v hale v Běchovicích turnaj od 14:00. Sraz v 13:30. 

Nominováni jsou všichni hráči. 

9. zápas

Poslední domácí zápas podzimní části sezóny jsme odehráli v sobotu 10.11. proti týmu Kbely. Průběh zápasu byl dosti jednoznačný a soupeři nás skoro ve všem přehrávali. I tak však nejsem s výkonem našich hráčů zklamán. Všichni se velice snažili, ale u mnohým bylo znát, že to byl jejich první mistrák, nebo že jsou rok mladší. Věřím, že si kluci z toho vzali hodně zkušeností a příště tento tým porazíme. 

Běchovičtí Sršni 1:22 Spartak Kbely z.s.

1x Vrba M.

Halové tréninky

Poslední venkovní trénink se bude konat 14.11. 

První halový trénink bude v úterý 20 .11. v běchovické tělocvičně. 

Časy halových tréninků:

úterý 16:00 - 17:00

pátek: 17:00 - 18:00

Vánoční dárek

Jako každý rok, tak i letos, jsme pro hráče vymysleli zajímavý klubový dárek. Ten by se rozdával opět na posledním tréninku před vánocemi. Tentokrát by šlo o pěknou klubovou čepici na zimu za 190 Kč. Pokud se ji budete přát objednat, prosím přineste mi peníze na trénink. Děkuji

8. zápas 

První listopadový zápas 4.11. jsme hráli na hřišti Bohnic. Nutno podotknout, že to byl tým, který zatím ještě neprohrál. Začátek zápasu byl snad ovlivněn brzkou ranní hodinou, protože jinak nevím proč se naši hráči tak málo pohybovali. Díky tomu jsme opět brzy prohrávali a dlouho nám trvalo, než jsme se dostali do hry. V druhé půli utkání jsme už hráli vyrovnanou partii a v jednu chvíli jsme se i pokoušeli o obrat. Bohužel to však nevyšlo. Ačkoliv jsme prohráli, tak se kluci nemají za co stydět, kromě začátku zápasu, kluci hráli moc dobře. Musíme uznat, že soupeři vyhráli zaslouženě a my se z toho musíme jedině poučit. 

Běchovičtí Sršni 7:13 TJ Slovan Bohnice

Branky: 5x Klůna Š., 1x Bláha M., 1x Prchal O.

7. zápas

27.10. jsme odehráli další domácí zápas, tentokrát pod vedením Čechýna.

Běchovičtí Sršni 13:2 TJ Kyje

Branky: 5x Klůna Š., 3x Mareš D., 3x Kondár P., 2x Bláha M.


Poslední přátelský zápas na podzim

V pondělí 5. listopadu odehrajeme přátelský zápas opět v Dolních Počernicích. Sraz v 16:15, začátek zápasu v 16:30. Mají tam umělé osvětlení, takže se nemusíme bát, že budeme hrát za tmy. 

Změny času tréninků

Z důvodu brzkého stmívání se od pondělí 29.10. posouvá čas všech venkovních tréninků na 16:00. Konec bude v 17:30. Děkuji za pochopení. 


Taky připomínám, kdo ještě neplatil příspěvky, aby je urychleně do konce října zaplatil. DěkujiTurnaje v listopadu a v prosinci

V tomto období se zúčastníme dvou turnajů na které jsou nominováni všichni hráči. 

24. 11. 2018 Koloděje UMT (Bohdašínská 3), sraz v 13:30, začátek v 14:00

16. 12. 2018 Říčany hala (ulice Škroupova), sraz v 7:30, začátek v 8:00

Zápasy v listopadu

4. 11. 2018 neděle - hřiště Bohnice, sraz v 8:00, začátek v 8:30

Nominace: Martin Bláha, Šimon Klůna, Martin Táborský, Michal Herout, Michal Vrba, Štěpán Severin, Markéta Kaprasová, Ondřej Prchal a Prokop Konrád

10. 11. 2018 sobota - hřiště Běchovice, sraz v 8:30, začátek v 9:00

Nominace: Vojtěch Rovenský, Michal Herout, Filip Klesa, Jakub Květoň, Adam Hanzlík, Matěj Kratochvíl, Adéla Durasová, Jakub Stuchlík, Matěj Šuba a David Mareš

15. 11. 2018 čtvrtek - hřiště Třeboradice, sraz v 16:30, začátek v 17:00

Adresa: Schoellerova 231/113
196 00 Praha, Třeboradice

Nominace: Stanislav Severa, Filip Klesa, Martin Táborský, Šimon Klůna, Michal Vrba, Štěpán Severin, Markéta Kaprasová, Ondřej Prchal a Prokop Konrád

Informace o trénincích v hale

Přesný čas začátku halové sezóny není ještě znám, bude hlavně záležet na počasí. 

Časy tréninků:

Úterý: 16:00 - 17:00

Pátek: 17:00 - 18:00

6. zápas

V pátek 19.10. jsme vyjeli na zápas do Čakovic. Zápas jsme zahájili s velkou kuráží a chutí po vítězství. V prvních minutách jsme si vypracovávali velkou kopu šancí, ale nedokázali jsme je proměnit. V 10 minutě pak nastal zvrat, kdy se nám zranil náš klíčový hráč Martin Táborský. Bohužel zranění bylo natolik vážné, že mu nedovolilo v zápase nadále pokračovat. Ve druhé čtvrtině pak byla velice viditelná jeho ztráta, protože se nám nepodařilo gólově prosadit. Nicméně naši kluci i tak zabrali a v jednu chvíli jsme vyhrávali 5:4. Nakonec jsme však padli. Nemůžu nikomu vyčíst obrovskou bojovnost a houževnatost, protože všichni hráči dali do hry všechnu svoji sílu a odhodlání. Musím však vyzdvihnout tři jména, která se nejvíc zasloužila za tak dramatický zápas a to byli Martin Bláha, Míša Vrba a Stanislav Severa. Této prohry je hrozná škoda, protože jsem nastřelili i spoustu tyček a kdyby se Martin Táborský nezranil, slavili bychom jasné vítězství. 

Běchovičtí Sršni 5:9 TJ Avia Čakovice

Branky: 2x Bláha M., 2x Vrba M., 1x Květoň J.

5. zápas

13.10. bylo datum dalšího našeho mistrovského utkání v Běchovicích. Zápas byl opět velice vyrovnaný, ale my jsme byli ti, kteří více dominovali. To hlavně ukázalo v tom, že za první půl hodinu jsme od soupeře nedostali ani branku, zatím co my jsem nasázeli čtyři. Po změně se stran se však vývoj hry otočit o soupeř snížil na rozdíl jednoho gólu. Nakonec se však naši hráči pořádně vyburcovali a v poslední čtvrtině jsme soupeřům nedali žádnou šanci. Kluky bych chtěl tak velmi pochválit za svůj výkon a i za to, že i když se jedna čtvrtina nepovedla, nepolevili a vybojovali další vítězství. 

Běchovičtí Sršni 9:4 Vinoř

Branky: 4x Klůna Š., 3x Prchal O., 1x Severa S., 1x KOnrád P.

4. zápas

V sobotu ráno 6.10. jsme odehráli první venkovní zápas  na hřišti v Hrdlořezích. Již brzy jsme se dostali do vedení, které jsme si udrželi po celý zbytek zápasu. Utkání bylo po celou dobu velice bojovné a moc kombinace z naší strany nebylo. Nicméně všichni naši hráči předvedli dobrý výkon a každou čtvrtinou jsme byli lepší a lepší. Bylo to hlavně tím, že se kluci nebáli  tolik hrát sami na sebe. Často se totiž stává, že hráči jen odkopnout balón a nebo ho posunou dopředu a přestanou hrát. Musejí se naučit víc věřit a zkusit s balonem sami zaútočit.

Běchovičtí Sršni 16:2 Bohemians

Branky: 6x Konrád P., 5x Klůna Š., 3x Durasová A., 1x Květoň J., 1x Stuchlík J.

3. zápas

V dalším utkání jsme opět hájili domácí hřiště, tentokrát proti Březiněvsi. Zápas byl tentokrát mimořádně napínavý. V první čtvrtině jsme si dali, po závaru před brankou, dva vlastňáky a dlouho jsme nedokázali vstřelit branku. Nutno však podotknout, že jsme měli navrch a stále jsme obstřelovali soupeřovu branku. Až do poslední čtvrtiny jsme stále prohrávali od dvě branky. Ale naštěstí se kluci nevzdali a ke konci ještě víc zabrali a dokázali otočit výsledek zápasu. Byl to parádní mač, kde naši hráči předvedli svého bojového ducha a chuť po vítězství . Všechny moc chválím za jejich výborný výkon. 

Běchovičtí Sršni 6:4 TJ Březiněves

Branky: 2x Prchal O., 2x Táborský M., 1x Stuchlík, 1x Mareš D.

Přátelský zápas

Ve středu 3. 10. odehrajeme na domácím hřišti přátelský zápas. Začátek v 17:00, sraz v 16:45. Dobrý den sportovní přátelé.

Mimořádná valná hromada 3.10.2018 SE RUŠÍ.

Čeká nás až pravidelná VH v měsíci červnu. (datum bude upřesněn)

Děkuji Libor Šmída


Zápasy v říjnu

6. 10. 2018 sobota - hřiště Hrdlořezy, sraz v 8:00, začátek v 8:30

Nominace: David Kroutil, Stanislav Severa, Matěj Kratochvíl, Jakub Květoň, Adam Hanzlík, Adéla Durasová, Martin Táborský, Matěj Šuba, Jakub Stuchlík. 

13. 10. 2018 sobota - hřiště Běchovice, sraz v 8:30, začátek v 9:00

Nominace: Martin Bláha, Šimon Klůna, Štěpán Severin, Ondřej 

Prchal, Michal Vrba, Markéta Kaprasová, David Mareš, Prokop Konrád, David Kroutil. 

19. 10. 2018 pátek - hřiště Čakovice - sraz v 15:30, začátek v 16:00

Nominace: Stanislav Severa, Matěj Kratochvíl, Jakub Květoň, Adam Hanzlík, Adéla Durasová, Martin Táborský, Jakub Stuchlík, Michal Vrba, Matěj Šuba.

27. 10. 2018 sobota - hřiště Běchovice, sraz v 8:30, začátek v 9:00

Nominace: Martin Bláha, Šimon Klůna, Štěpán Severin, Ondřej Prchal, Markéta Kaprasová, David Mareš, Prokop Konrád, David Kroutil, Stanislav Severa. 


2. zápas

Ke druhému mistrovskému zápasu jsme nastoupili, opět v domácím prostředí, v sobotu 15.9. Proti nám stál tým ČAFC a již od prvních minut bylo jasné, že přijel lepší tým než minulý zápas. Od začátků utkání jsme byli pod velkým tlakem a začali jsme dostávat jeden gól za druhým. Spousta našich hráčů nevěděla jak mají bránit a kde se po hřišti pohybovat. Časem se do toho kluci dostali a naše hra se více zlepšila, ale bylo to už pozdě a na výsledku to nic nezměnilo. Takže po první výhře přišla i první prohra. 

Běchovičtí Sršni 10:25 ČAFC Praha z. s.

Branky: 5x Táborský M., 2x Vrba M., 2x Prchal O., 1x Mareš D. Přátelský zápas v Dolních Počernicích

V pondělí 17.9. budeme hrát v Dolních Počernicích přátelský zápas.

Sraz v 16:15.

Bude se hrát od 16:30 do 18:00.

Čestné prohlášení o zdravotní způsobilosti

Prosím každého rodiče aby si níže danný soubor vytiskli, vypsali a přinesli mi na trénink. Ideálně do konce tohoto týdne. Děkuji.

PS: Pokud nevite ID číslo hráče, stačí napsat datum narození.

1. zápas

V sobotu 8.9. jsme doma odehráli první mistrovský zápas v nové sezóně. Postavil se proti nám tým z Dolních Chaber a již od samého začátku jsme jasně ukázali, že tento zápas bude v naší režii a půjdeme si nebojácně za vítězstvím. To se nám nakonec i povedlo mohli jsme tak slavit naše první vítězství. Celý tým odehrál moc pěkný zápas a bylo se na co dívat. Nicméně i tak je stále na čem pracovat a další zapas už tak lehký být nemusí.

Běchovičtí Sršni 23:4 SK Dolní Chabry

Branky: 6x Klůna Š, 6x Táborský M., 4x Severa S., 3x Bláha M., 2x Severin Š, 1x Prchal O., 1x Stuchlík J. 


Příspěvky na sezónu 2018/2019

Příspěvky na letošní sezónu zůstávají neměnné a to 3 500 Kč. 

V případě sourozenců, kteří hrají za náš klub, se za každého platí 3 000 Kč na rok. 

Zaplatit můžete buď celou sumu do konce října 2018 a nebo rozdělit na dvě částky. První částku 1 750 Kč do konce října 2018 a druhou částku 1 750 Kč do konce února 2019.

V případě opožděného zaplacení příspěvků budou uloženy peněžité sankce.


Souhrn soustředění

Letošní letní soustředění v Josefově Dole proběhl v naprostém pořádku a klidu. Žádné zranění se nikomu nepřihodilo a dle mého názoru, si kluci pobyt velice užili. Tým se zároveň seznamoval s novými hráči, kteří přišli ze školičky a myslím se, že se na sebe kluci zvykli dobře. Hlavními cíli tohoto soustředění byla komunikace hráčů na hřišti, pozice hráčů během utkání, kombinace, individuální práce s balonem a hlavně žádné odkopy. Protože odkopávání míčů není žádné umění, ale snažit rozehrát nebo s balonem sám jít dopředu, to je pravý fotbal. A to, že se to občas nepovede nic neznamená, důležité je to zkoušet a nebát se toho. 

Začátek tréninků

První trénink letošní sezóny proběhne v pondělí 3. září od 17:00.

Časy venkovních tréninků

Pondělí 17:00 - 18:30

Středa 17:00 - 18:30


Zápasy v září

V září se zúčastníme tří mistrovských zápasů. Na každý zápas bude nominováno 9 hráčů. Snad mám v seznamu všechny hráče. Prosím ti, kteří nebudou moct v daný termínu se zúčastnit, aby mi dali co nejdříve vědět, abych je mohl nahradit jiným hráčem. Děkuji

8.9. 2018  sobota - hřiště Běchovice, sraz v 8:30, začátek v 9:00.

Nominace: Martin Bláha, Šimon Klůna, Ondřej Prchal, Štěpán Severin, Jakub Stuchlík, Matěj Šuba, Martin Táborský, Stanislav Severa, Markéta Kaprasová.

15.9. 2018 sobota - hřiště Běchovice, sraz v 8:30, začátek 9:00.

Nominace: David Mareš, Prokop Konrád, David Kroutil, Stanislav Severa, Matěj Kratochvíl, Jakub Květoň, Adam Hanzlík, Martin Táborský, Ondřej Prchal.

27.9. 2018 čtvrtek - hřiště Běchovice, sraz v 16:30, začátek 17:00.

Nominace: Martin Bláha, Šimon Klůna, Štěpán Severin, Jakub Stuchlík, Matěj Šuba, Michal Vrba, Markéta Kaprasová, David Mareš, Prokop Konrád.


Plán na konec prázdnin

Dobrý den.

22.8.2018 17:30 Trénik seznámení po prázninách

25.8.2018 13:00 Odjezd na soustředění (od hřiště v Běchovicích)

1.9.2018 Příjezd (Odjezd z Josefova Dolu cca 13:00)

Posudek od lékaře kdo má platí i ze školy v přírodě.

Penzion Ráj

Josefův Důl 951
468 44 Josefův Důl

Z ubytování na hřiště je vzdálenost cca 1000m. Tuto vzdálenost budeme chodit 4x za den, kopačky si budou chlapci nechávat na hřišti. Na zdolání této vzdálenosti bohatě stačí kroksy či jiná obuv.

Do kopaček patří štulpny nebo ponožky nad kotníky. (Jen připomínám všiml jsem si toho na tréninku, že nekteří měli na nohou krátké ponožky. Děkuji

Na soustředění je zákaz mobilních telefonů a jiných moderních
komunikátorů!!!

V případě potřeby bude Libor a Roman na telefonu v podvečerních hodinách a přes polední pauzu.


Poslední trénink bude 27.6.2018.

Rodiče prosím, aby přišly ve sportovním oblečení. Bude
fotbal - hráči proti rodičům a po náročném zápase malé pohoštění na rozloučenou
se sezonou.


Z pracovních důvodů od 16.5.2018 nejsen k dispozici. Noví trenér je Libor Šmída - tel.603826698. Dekuji za pochopení s pozdravem Pavel Tomášek.


Nominace na:

Neděli 20.5.2018

Nominováni jsou: M.Šuba, S.Kmínek, S.Severa, A.Durasová, M.Kaprasová, D.Mareš, M.Vrba, L.Kopič, T.Novák, O.Prchal. Sraz je v 10:30 na hřišti v Běchovicích.

Čtvrtek 24.5.2018

Nominováni jsou: S.Kmínek, S.Severa, A.Durasová, M.Kaprasová, D.Mareš, M.Vrba, L.Kopič, T.Novák, O.Prchal. Sraz je v 17:00 na hřišti v Běchovicích.

Neděli 3.6..2018

Nominováni jsou: J.Nepovím, A.Santina, J.Horčík, O.Němec, T.Novák, M.Mach, Š.Klůna, M.Táborský, M.Bláha, J.Novák, O.Prchal, M.Kaprasová, M.Kroutil. Sraz je v 10:30 na hřišti v Běchovicích.


Cena soustředění

I letos jedeme na soustředění. Tentokrát jedeme do Penzionu Ráj v Josefově Dole.

Cena je 3 700 Kč, tuto částku jde zaplatit najednou nebo na části. viz níže

2000 Kč do 31. 5. 2018, 1700 Kč do 30. 6. 2018, nebo celá částka.

Číslo účtu o.s. : 2600684193/2010

Do poznámky pro příjemce = Příjmení a Jméno (Hráče !!!)

V této ceně je zahrnuta strava a pronájem hřiště, na dopravu se nám podařilo získat grant.

Bližší info u trenérů jednotlivých kategorii.


Nominace na neděli 29.4.2018

Nominováni jsou: T.Novák, J.Novák, J.Horčík, Š.Severin,
M.Bláha, M.Táborský, L.Kopič, O.Němec, D.Kroutil, M.Vacík, Š.Klůna,
T.Georgiánová, M.Kaprasová, A.Santina, J.Nepovím, M.Mach. Sraz je v 10:30
na hřišti v Běchovicích.


Program schůzky

Hodnocení zimní přípravy, Plán pro zbytek sezony, Info o Soustředění, Změna trenéra, Nadační fond Klapeto - výstup na SněškuPOZOR - Změna tréninku + schůzka s rodiči

Ve středu 25.4.2018 se trénink ruší z technických důvodů.
Náhradní termín tréninku je ve čtvrtek

26.4.2018 od 17:00 do 18:30 hod. Po tréninku proběhne krátká
schůzka s rodiči.VALNÁ HROMADA

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI Z.S.

Valná hromada je svolána na čtvrtek 7.6.2018 od 19.30 v areálu SCB .

Tímto jsou všichni členové z.s. srdčeně zváni .


Přátelské utkání proti FK Praha ve středu 18.4.2018

Nominováni jsou: M.Vrba, Š.Severin, S.Severa, D.Kroutil,
M.Kroutil, D.Mareš, O.Němec, J.Novák, A.Durasová, M Kaprasová, T.Novák,
M.Táborský, P.Konrád. Sraz na hřišti soupeře v 16:30 ul. Lovosická 559 Pro
nenominované je trénink Běchovicích od 17:00

Mis.utkání proti SK Dolní Chabry v pátek 20.4.2018

Nominováni jsou: M.Šuba, O.Prchal, T.Novák, Š.Klůna,
M.Táborský, S.Kmínek, J.Nepovím, A.Santyna, J.Stuchlík, M.Mach, M.Bláha,
L.Kopič, M.Kaprasová. Sraz na hřišti soupeře v 17:00 ul. Dvorní 178

Kdo nemůže tak dejte vědět abychom mohli udělat případné změny.


POZOR - Trénink zrušen

V pondělí 16.4.2018 se trénink z důvodu deště a podmáčenému hřišti ruší.Nominace na mis. zápas na neděli 15.4.2018 proti SK Slovan Bonnice

Nominován jsou: M.Šuba, M.Mach, A.Durasová, M.Kaprasová, J.Nepovím, D.Mareš, S.Severa, M.Bláha, T.Georgiánová, O.Němec, P.Konrád, O.Prchal a M.Vrba. Sraz je v 10:30 na hřišti v Běchovicích.


Nominace na mis. zápas na sobotu 7.4.2018 proti SK Ďáblice z.s.

Nominován jsou: T.Novák, M.Kaprasová, J.Novák, O.Prchal, L.Kopič, A.Santina, O.Němec, J.Nepovím, J.Stuchlík, M.Táborský, M.Vrba, Š.Klůna a Š.Severin. Sraz v 8:30 na hřišti v Ďáblicích ul.Kokořínská 400/34


POZOR Změna tréninků

Od 9.4.2018 je změna času a místa tréninků a to přesun na travnaté hřiště

Pondělí od 17:00 do 18:30

Středa od 17:00 do 18:30


V Pátek 30.3.2018 se ruší trénink z důvodu státního svátku a uzavřené tělocvičny.

Od úterý 3.4.2018 jsou tréninky venku na umělé trávě. Při nepříznivém počasí se budeme přesouvat do haly, tzn. že všichni budou mít s sebou věci na ven i do haly.


Pozor - Páteční trénink zrušen

Z důvodu školní akce a velkého počtu omluvených hráčů se 16.3.2018 trénink ruší


Platba členského příspěvku na sezónu 2017/2018

Prosíme rodiče, kteří do dnešního dne nedoplatili členské příspěvky na jarní část sezóny ve výši 1750,-Kč aby tak učinili.

Číslo účtu o.s. : 2600684193/2010

variabilní symbol = Příjmení a Jméno (Hráče !!!)


Nominace na neděli 4.3.2018

T.Novák, M.kaprasová, J.Novák, O.Němec, Š.Severin, M.Bláha, M.Táborský, M.Vrba, M.Šuba, Š.Klůna, O.Prchal, D.Uher, J.Nepovím, J.Horčík, A.Santina, L.Kopič, A.Durasová, S.Severa . Sraz
je v 8:00 hod - hala Fialka
v Říčanech ul.Mánesova.


Dobrý den, kdo jste mimo Běchovičtí, pokusíme se pro vás zajistit povolenku pro vjezd do Běchovic. Je za potřeba Jméno, Příjmení a  SPZ a poslat co nejdříve. 

Předem děkuji za informaci.

S pozdravem trenér Pavel.

Nominace na sobotu 24.2.2018

T.Novák, M.kaprasová, S.Kmínek, J.Novák, O.Němec, Š.Severin, S.Severa, M.Bláha, D.Kroutil, M.Táborský, M.Vrba, J.Stuchlík, M.Vacík, M.Šuba, J.Žák, Š.Klůna, O.Prchal, T.Georgiánová . Sraz
je v 7:55 hod - hala Fialka
v Říčanech ul.Mánesova.

Nominace na neděli 25.2.2018

P.Konrár, A.Santina, J.Horčík, D.Mareš, T.Novák, M.kaprasová, O.Prchal, M.Mach, L.Kopič, J.Novák, T.Georgiánová.
Sraz je v 13:30 v hale Běchovicích.Přihlášení na letní soustředění 2018

Letní soustředění proběhne od 25.8.2018 do 1.9.2018 v penzionu
Ráj v Josefově Dole.

Potřebuji potvrdit účast hráčů co nejdříve z důvodu omezené
kapacity ubytování.

Předem děkuji za informaci.

S pozdravem trenér Pavel.

Nominace na sobotu 13.1.2018

T.Novák, M.kaprasová, V.Rychtr, J.Nepovím, S.Kmínek,
J.Sommer, J.Novák, M.Mach, O.Němec, Š.Severin, S.Severa, M.Bláha, D.Kroutil,
J.Žák, Š.Klůna, O.Prchal a D.Mareš. Sraz je v 12:15 hod. v hale Fialka
v Říčanech ul.Mánesova.

Nominace na neděli 14.1.2018

P.Konrár, M.Táborský A.Santina, M.Vrba, J.Stuchlík, J.Horčík,
L.Kopič, A.Durasová, T.Georgiánová. Sraz je v 13:30 v hale Běchovicích.Kalendář turnajů MPŘ

Jablonec - 25.11.2017 - 4. místo

Běchovice - 2.11.2017 - 8. místo
Jablonec - 3.12.2017 - 8. místo
Říčany - 13.1.2018 - 12:30

Běchovice - 2.11.2017 - 14:00
Říčany - 24.2.2018 - ráno

Běchovice - 2.11.2017 - 14:00
Říčany - 4.3.2018 - ráno

Běchovice - 2.11.2017 - 14:00

Nominace bude dána po úterním tréninku týden
před turnajem.

Říčany - 13.1.2018 - 2 mužstva

Běchovice- 14.12018 1 mužstva
Říčany - 24.2.2018 - 2 mužstva

Běchovice- 25.2.2018 1 mužstva
Říčany - 4.3.2018 - 2 mužstva

Běchovice- 11.3.2018 1 mužstvaLékařská prohlídka v Motole

I letos proběhne povinná Lékařská prohlídka v Motole.
Datum i čas prohlídky si můžete zamluvit u p. V.KaprasePrvní trénink v roce 2018 bude v pátek 5.1. od 17:00 hod.


Všechno nejlepší do novévo roku 2018 a spoustu sportovních úspěchů přejeme všem Běchovickým sršnům.


Pozor změna - z technických důvodů bude poslední trénink v tomto roce 12.12.2017. Po tréninku probehne posezení s rodiči a rozlučka se sezonou.

Pitný režim pro kluky bude zakoupen z kasy týmu , občerstvení nechám na vás,

hlavně dobrou náladu a pobavit se :-))))))))))))))))))))))))))))))))


Turnaj v Běchovicích - 2.12.2017 Nominace: P.Konrád, A.Durasová, T.Georgiánová, L.Kopič, S.Kmínek, D.Kroutil, M.Vacík, D.Uher, S.Severa, M.Šuba, J.Žák. Sraz je v 13:30hod v hale Běchovicích.

Informace k turnaji v Jablonci nad Nisou:

sraz nejpozději v 8:30hod před halou v Jablonci nad Nisou.

FK Jablonec z.s. pořádá v neděli 3.12.2017 halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2009 a mladší.  Nominace: J.Horčík, J.Nepovím, V.Rychtr, J.Novák, O.Němec, A.Santina, M.Kaprasová, M.Mach, T.Novák

Herní systém: každý s každým 2x.

Místo konání: Městská hala, U Přehrady 4747/20, 466 20 Jablonec nad Nisou.

Občerstvení: každé družstvo na vlastní náklady (v hale se nachází stánek s občerstvením a restaurace).

Pravidla turnaje dle platných pravidel FAČR Hrací plocha: 26 x 18m -vymezeno mantinely, branky 5 x 2 m, druhé hřiště 24 x 16 m -vymezeno mantinely a stěnou, branky 3 x 2 m Hrací plocha: č. 1 ... 26 x 18 m -vymezeno mantinely, branky 5 x 2 m, č. 2 ... 22 x 14 m -vymezeno mantinely a stěnou, florbalové branky Hrací doba: 1 x 12 minut hrubého času (přestávka mezi jednotlivými zápasy je 3 minuty), při zdárném průběhu turnaje mohou být začátky zápasů posunuty,  jinak prosíme o dodržení začátků utkání.  Počet hráčů: hřiště č. 1 ...1+4, č. 2 ... 3+0, střídání hokejovým způsobem v prostorách střídačky za bránou, v družstvu (A+B) je povoleno maximálně 10 + 10 hráčů. Napomínání hráčů: pokud se hráč bude chovat nesportovně, bude nejdříve rozhodčím ústně napomenut, později může být i slovně vykázán, postižený tým může doplnit počet hráčů jiným hráčem z lavičky.  Výstroj: sálová obuv, dresy, chrániče. Tým, který je v zápise napsaný jako domácí, se musí přizpůsobit soupeři (rozlišovací trika), hraje se míčem č. 3.  Hra brankáře: rukama ve vymezeném prostoru, malá domů povolena, rozehrání rukou nebo výkopem (z vymezeného prostoru) s dotekem hráče nebo palubovky na vlastní polovině, v případě porušení pravidla je nařízen nepřímý kop z poloviny hřiště, jinak hra nohou neomezeně, přímý volný kop je nařízen za hru brankáře rukou mimo vymezené území, auty se provádí libovolně (vhozením, přihrávkou nebo vyvedením míče bez možnosti přímého dosažení branky).  Penalta: vzdálenost 6metrů.  Rozhodčí: rozhodčí zajišťuje FK Jablonec Pořadí: o konečném pořadí rozhodují: 1) body 2) větší počet vstřelených branek 3) vzájemná utkání (minitabulka) 4) rozdíl skóre5)  3 penalty, dále systém K.O. Ceny: první 3 týmy poháry, medaile, každý tým obdrží diplom, budou vyhlášeni nejlepší hráči turnaje.  Jiná opatření: celé hřiště ohraničeno mantinely nebo zástěnou, případné škody na zařízení haly (šaten) hradí zúčastněné družstvo, jednotlivá družstva zodpovídají za pojištění svých hráčů,  organizátoři turnaje nenesou odpovědnost za případná zranění, ztráty či zcizení majetku ve vztahu k účastníkům turnaje, za pořádek v šatnách a chování hráčů svých mužstev ve všech prostorách haly je zodpovědný vždy trenér nebo vedoucí mužstva, hráč startuje na registraci či zdravotní kartu (prokázání stáří či totožnosti), v případě neoprávněného startu budou odehrané zápasy kontumovány (3:0) veškeré protesty a námitky s konečnou platností řeší vedení turnaje oproti nevratné záloze ve výši 500 Kč.

Rozlosování zápasů rozdám před začátkem turnaje - první utkání začíná v 9:00 a konec cca 15:30 h


V pátek 17.11.2017 se trénink ruší z důvodu státního svátku.

Poslední trénink v tomto roce bude 5.12.2017. Po tréninku probehne posezení s rodiči a rozlučka se sezonou.

Pitný režim pro kluky bude zakoupen z kasy týmu a občerstvení nechám na vás,

hlavně dobrou náladu se pobavit  se :-))))))))))))))))))))))))))))))))Kalendář turnajů

Jablonec - 25.11.2017 ročník 2010 Nominace: M.Šuba, O.Prchal, M.Táborský, M.Bláha, M.Vrba, J.Stuchlík, Š.Severin, Š.Klůna, J.Sommer

Běchovice - 2.12.2017 Nominace: P.Konrád, A.Durasová, T.Georgiánová, L.Kopič, S.Kmínek, D.Kroutil, M.Vacík, D.Uher, S.Severa, D.Mareš, J.Žák

Jablonec - 3.12.2017 ročník2009 Nominace: J.Horčík, J.Nepovím, V.Rychtr, J.Novák, O.Němec, A.Santina, M.Kaprasová, M.Mach, T.Novák

Říčany - 13.1.2018 - 2 mužstva Nominace: všechni hráči
Říčany - 24.2.2018 - 2 mužstva Nominace: všechni hráči
Říčany - 4.3.2018 - 2 mužstva Nominace: všechni hráči

Na turnaj v Jablonci je pro hráče a rodiče možnost ubytování v penzionu Ráj v Josefově Dole (cca 20min) polopenze na osobu 460,- Kč (večeře, ubytování, snídaně, hráči obdrží na turnaj svačinu s pitím)


Jen pro info.

Nominace na neděli 5.11.2017

Nominováni jsou: M.Šuba, A.Santina, J.Horčík, L.Kopič, J.Nepovím, S.Kmínek, S.Severa, J.Stuchlík, M.Vrba, Š.Severin, M.Vacík, D.Kroutil, V.Rychtr. Sraz je v 13:00 h na hřišti v Čakovicích.


Změna tréninků

Ve středu 1.11.2017 se trénink ruší a je přesunut na pátek 3.11.2017 od 17:00 v areálu SCB Běchovice. Oblečení jak na ven (umělá tráva) Tak i do haly, trénink dle počasí.

Od 7.11.2017 se tréninky přesouvají do haly a to:

úterý od 16:00 do 17:00

pátek od 17:00 do 18:00


Dnes 30.10.2017 se trénink z důvodu podmáčeného hřiště ruší. Středeční trénink bude upřesněn z dostatečným předstihem. Děkujeme za pochopení.


POZOR ZMĚNA - tréninky se posouvají o 15 min dopředu tedy začátek v 16:45 hod.


Nominace na sobotu 21.10.2017

Nominováni jsou: M.Šuba, M.Kaprasová, J.Horčík, V.Rychtr, D.Uher, A.Santina, O.Prchal, O.Němec, Š.Klůna, T.Novák, J.Nepovím, L.Kopič, J.Sommer. Sraz je v 8:00 h. na hřišti v Hrdlořezích.

Nominace na sobotu 28.10.2017

Nominováni jsou: P.Konrád, M.Kaprasová, A.Durasová, M.Mach, Š.Severin, M.Bláha, J.Stuchlík, M.Vrba, M.Táborský, J.Žák, M.Vacík, S.Kmínek, J.Novák. Sraz je v 9:00 h v Běchovicích.

Nominace na neděli 5.11.2017

Nominováni jsou: M.Šuba, A.Santina, J.Horčík, L.Kopič, J.Nepovím, S.Kmínek, S.Severa, J.Stuchlík, M.Vrba, Š.Severin, M.Vacík, D.Kroutil, V.Rychtr. Sraz je v 13:00 h na hřišti v Čakovicích.


16.10.2017 se po tréninku uskuteční krátká informační schůze s rodiči.

Předem děkuji za hojnou účast.


Nominace na šesté mistrovské utkání proti mužstvu TJ Spoje Praha - Sobota 14.10.2017

Nominováni jsou hráči:

P.Konrád, M.Mach, J.Horčík, J.Nepovím, J.Žák, M.Bláha, Š.Klůna, O.Prchal, M.Táborský, J.Stuchlík, M.Vacík, O.Němec, M.Vrba, Š.Severin, T.Novák.

Sraz je v 9:00 na hřišti v Běchovicích.


Od 11.10.2017 do 18.10.2017 lze objědnat klubové oblečení.


Pozur změna nominace

Nominace na páté mistrovské utkání proti mužstvu TJ Sokol Vinoř - Sobota 7.10.2017

Nominováni jsou hráči: M.Šuba,Š.Severin,A.Santina,D.Uher,S.Kmínek,A.Durasová,V.Rychtr,L.Kopič,S.Severa,J.Sommer,M.Vrba,M.Kaprasová a T.Novák.

Sraz je v 9:00 na hřišti v Běchovicích.


ID čísla: A.Durasová 09100817 , J.Horčík 09060310 , M.Kaprasová 09020296 , S.Kmínek 09041106 , L.Kopič 09040985 , M.Mach 09061004 , O.Němec 09090102 , J.Nepovím 09100055 , J.Novák 09070222 , T.Novák 09040537 , V.Rychtr 09100079 , A.Santina 09070132 , D.Uher 09010180 , M.Vacík 09110045 , M.Bláha 10070040 , Š.Klůna 10010718 , P.Konrád 10030180 , D.Kroutil 10090110 , O.Prchal 10030198 , S.Severa 10110131 , Š.Severin 10030074 , J.Sommer 10010641 , J.Stuchlík 10110047 , M.Šuba 10070587 , M.Táborský 10020014 , M.Vrba 10120052 , J.Žák 10110035 .


V odkazu pro všechny jsem doplnil něco k platbě příspěvků.

Děkuji Libor


Platba členského příspěvku na sezónu 2017/2018

Vedením klubu byla stanovena výše členského příspěvku na aktuální sezónu ve výši 3500,-Kč/ hráč a 3000,-Kč/1sourozenec.

Splatnost minimálně poloviny členského příspěvku ve výši 1750,-Kč je do 15.10.2017. Doplatek je pak nutné učinit nejpozději do 15.2.2018.

Číslo účtu o.s. : 2600684193/2010

variabilní symbol = ID hráče (jedná se o číslo pod kterým je hráč evidovaný v systému FAČR) seznam ID jednotlivých hráčů je ke stažený níže.

POZOR! Do kolonky "Informace pro příjemce" uveďte Příjmení a Jméno hráče. 


Nominace na čtvrté mistrovské utkání proti mužstvu TJ Březiněves - Čtvrtek 28.9.2017

Nominováni jsou hráči: P.Kondrád,A.Santina,O.Prchal,J.Nepovím,T.Novák,O.Němec,M.Mach,M.Bláha,Š.Klůna, J.Horčík,L.Kopič,M.Táborský,V.Rychtr.

Sraz je v 13:00 na hřišti v Březiněvsi.


Nominace na třetí mistrovské utkání proti mužstvu SK Dolní Chabry - Sobota 23.9.2017

Nominováni jsou hráči: M.Šuba,M.Táborský, D.Kroutil,Š.Severim,M.Bláha,J.Horčík,M.Vrba,S.Kmínek,V.Rychtr,J.Žák,S.Severa,A.Durasová, M.Kaprasová

Sraz je v 9:00 na hřišti v Běchovicích.


Pozor změna odpříštího týdne

Změna tréninků MPŘ

Pondělí - 17:00 až 18:30

Středa - 17:00 až 18:30


Adresa hřiště:
TJ Slovan Bohnice
Areál pod Čimickým hájem
Bukolská 570/2
Praha 8 - Bohnice


Nominace na druhé mistrovské utkání proti mužstvu TJ Slovan Bohnice - Neděle 17.9.2017

Nominováni jsou hráči: P.Kondrád,A.Santina,M.Kaprasová,O.Prchal,D.Uher,J.Nepovím,A.Durasová,J.Sommer,T.Novák,O.Němec,M.Mach,J.Stuchlík,Š.Klůna.

Sraz je v 11:45 na hřišti v Bohnicích.


Nominace na první mistrovské utkání proti mužstvu SK Ďáblice z.s. - Neděle 10.9.2017

Nominováni jsou všichni hráči MPŘ (hrajeme na dvě hřiště)

Sraz je v 9:30 na hřišti v Běchovicích.


Sestava pokojů na soustředění :

Pokoj č.1 - M.Kaprasová, A.Durasová, T.Georgiánová

Pokoj č.2 - Š.Klůna, P.Kondrád, S.Severa, J.Sommer, J.Stuchlík, M.Vrba, J.Žák, M.Šuba

Pokoj č.3 - J.Horčík, L.Kopič, D.Uher, M.Mach

Pokoj č.4 - M.Bláha, O.Prchal, M.Táborský, S.Kmínek, J.Nepovím, A.Santina, T.Novák

Ve středu 6.9.2017 se po tréninku uskuteční informační schůzka s rodiči

Tréninky MPŘ :

Září a Říjen

Středa 17:00 - 18:30

Pátek 17:00 - 18:30příjezd ze soustředění

příjezd ze soustředění je naplánován na sobotu 2.9.2017 v 15.00h na parkoviště u hřiště v Běchovicích.

odjezd na soustředění

odjezd na fotbalové soustředění v Nové Včelnici bude v sobotu 26.8.2017 ve 14.30h z parkoviště u hřiště v Běchovicích . Sraz 13.45h na parkovišti. Přistavení autobusu 14.00h.

vše potřebné ke stažení pro soustředění v kolonce " PRO VŠECHNY"