Muži

Platba příspěvků za sezónu 2022/2023

Z důvodů vyších nákladů jsme byli nuceni navýšit členské příspěvky na 5 000 Kč.

V případě sourozenců se za první dítě platí 5 000 Kč a za druhé 4 000 Kč.

Splatnost této částky je do 31. 10. 2022, nebo s možností rozdělit na 2x 2 500 Kč (1. část do konce 31.10.2022 a 2. část do 31.3. 2023)

Letní fotbalové soustředění 2021

Vzhledem ke snížení tréninkových jednotek, z důvodu uzavření sportovišť vládou. Byla na soustředění, použitá částka 1550,- z příspěvků za rok 2020 - 2021

Při ceně, která byla z důvodu zdražení ubytování oproti loňského roku zvýšená na 4 700,-

Cena soustředění tedy bude 3 150,-

Splatnost:
- celá částka 3 150,- do 30.4.2021
- nebo 1 650,- do 30.4.2021
a 1 500,- do 31.5.2021

Při nekonání soustředění, bude celá částka vrácena.

Místo konání: Hotel Ort - Nepřívěc u Sobotky

V případě jakéhokoliv dotazu mě neváhejte kontaktovat, Šmída Matěj

SEZONA 2020/2021 výsledky                                   Sršni - Dolní Počernice 2:2                                         Sršni - TJ Sokol Bílá Hora 1:5                                     Sršni - SC Olympia Radotín 1:5                                 Sršni - FC Tempo Praha B 0:5                                   Sršni - SK Čechie Uhříněves 0:5                               Sršni - FK Újezd nad Lesy 2:3                                   Sršni - Spartak Kbely  0:2                                           Sršni - JM Chodov FK  2:1                                         / trénink po rozvolnění : každý čtvrtek , UMT u haly v Běchovicích , od 16.00h - 17.30h /

s

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim.

Zimní liga  = první místo :-)

Mladší dorost se v zimní přestávce představil na zimní lize , kterou pořádal Spartak Kbely .

Utkání se hrála na umělce v Satalicích a kluci odehráli šest kvalitních utkání z toho dvě porážky a čtyřikrát vítězství  to vše se rovná krásné první místo .

Gratulace a poděkování všem hráčům , trenérům a našim fanouškům za výbornou reprezentaci našeho klubu :-)

Běchovičtí sršni:Čechie Dubeč 1:2/0:1/

Na neděli 4.11.2018 si pro nás fotbal v Praze připravil hned dvě veliká derby / to hodně slavné se odehrálo na Pražské Letné / a to naše regionální se hrálo na hřišti v Běchovicích .

Souboj dvou nenáviděných vesnic , souboj o první místo v tabulce , prostě derby jak má být .

Obě mužstva předvedli hodně bojovný výkon , soupeř bránil / vědom si naší útočné produktivity / v deseti hráčích , v podstatě spoléhal na nakopávané míče za naší obranu  a bohužel pro nás jsme se v prvním poločase této chyby dopustili a odnesli jsme to inkasovanou brankou . Do druhé půle jsme šli s jasným cílem , tedy co nejdříve smazat náskok soupeře a to se nám velice brzo podařilo . Veliké nadšení v ochozech . Bohužel , místo abychom soupeře dorazili , tak jsme inkasovali po hrubé chybě brankaře podruhé a už jsme nenašli odpověď .

Dvě individuální chyby nás stáli vítězství v derby , soupeř moc fotbalu nepředvedl , jak jsme již psal , spoléhal se většinou na velice dobrou obranou hru , dopředu nic moc nepředvedl , ale i takto se dají vyhrávat specifická utkání jako bylo toto derby .

Sestava : Matěj Kubát , Matěj Holman, David Kopič , Ondra Štědronský , Dany Straka , Vojta Jandl , David Holeček , Marek Podlaha , Michal Andras , Andy Gryn , Patrik Gregor ,Adam Myslivec.

Branka : Adam Myslivec

TJ Kyje : Běchovičtí sršni 1:4 /1:2/

Ve čtrvtek 1.11.2018  jsme dohrávali utkání za umělého osvětlení od 19,30h na UMT Kyje .

Ve čtvrtečním večeru jsme si přijeli spravit chuť po první porážce v roce po 24 utkání bez porážky v roce 2018 , sami jsme byly zvědaví jak se s tím tým popere .

No a utkání pro nás začalo přesně jako na Unionu , nedůslednost a v šesté minutě jsme prohrávali 1:0 , ještě že se nám podařil okamžitý obrat 9 a 12 minuta , vedeme 2:1 .

Ve druhém poločase jsme přidali na důrazu a v podstatě jsme hru kontrolovali , po brance na 3:1 bylo utkání již rozhodnuto , v závěru naši kluci přidali čtvrtou branku / a to jsme ještě neproměnili penalt / a zbytek zápasu jsme si již v pohodě pohlídali.

Sestava : Matěj Kubát , Matěj Holman , David Kopič , Dany Straka , Ondra Štědronský , Michal Andreas , David Holeček , Vojta Jandl , Matěj Kučera , Tadeáš Zeman , Kryštof Zeman , Adam Myslivec

Branky : x Michal Andreas , 1 x David Holeček a Patrik Gregor

AFK Union Žižkov:Běchovičtí sršni 5:1/3:0/

Tak přišla první rána do našeho rozjetého stroje !

Nepochopitelná hra našich kluků , vůbec jsem nepochopil co se stalo .

Odevzdaný výkon , nechápu , nevím ? jsem ten tým vůbec nepoznával !

Prostě jsme to Žižkovákům darovali , ale i to je fotbal .

Hra vůbec nic , špatný přístup k hráčům soupeře a spousta individuálních chyb  v podstatě jsme domácím výhru darovali na stříbrném podnose ?

Sestava : Matěj Kubát , Vojta Jandl , David Kopič , Dany Straka , Ondra Štědronský , Michal Andreas/C/ , David Holeček , Marek Podlaha , Adam Myslivec Patrik Gregor , Adam Tomášek , Matěj Holman , Matěj Kučera.

Branka : Michal Andreas

Běchovičtí sršni : Slavoj Suchdol 19:0/9:0/

v neděli 14.10.2018 jsme doma rozdrtili kluky ze Suchdola .

Tady asi není co dodávat , soupeř prostě nestíhal vůbec v ničem ?!

Branky :9x Patrik Gregor , 5x Adam Myslivec , 1x Marek Podlaha , Marek Velíšek , Andy Gryn , Filip Stehlík , David Holeček .

Sestava - 1. Matěj Kubát , 15. Vojta Jandl , 14. David Kopič , 5. Dany Straka , 8. Ondra Štědronský , 11. Michal Andreas , 9. Marek Podlaha , 17. David Holeček , 4. Marek Velíšek , 7. Adam Myslivec , 6. Patrik Gregor , 10. Adam Tomášek , 3. Matěj Holman , 16. Matěj Kučera , 12. Filip Stehlík.

DFC Prag : Běchovičtí sršni 0:3 /0:0/

V sedmém kole jsme zajížděli na hřiště v Březiněvsi , kde hraje své domácí zápasy Deutsche Fussball Prag . Sobota 6.10.2018

Velice , velice  těžké utkáni s kvalitním soupeřem co se týče jeho obrané práce . A jestliže jsem psal , že hráči Cholupic hráli na hraně zákeřnosti , tak tady to bylo od první minuty za hranou ! První poločas byl v podstatě hon na naše nejlépe střílející hráče , s přihlížením asi velice kamarádského pana rozhodčího k domácímu týmu ? !  Ale vraťme se k průběhu utkání .Poločas první , od nás celkově kvalitní výkon , držení míče , šance , soupeř do předu v podstatě nepředvedl nic , zato v obrané hře si počínal velice dobře i za přispění záludných faulů . Škoda neproměněných šancí a škoda dvou jasně vypadajících penalt . stav 0:0 . Druhý poločas jsme začali takovou šmudlo brankou , ale i ta se počítá a od té doby byl na hřišti relativní klid . Po pár minutách jsme uspěli po krásné akci znovu a bylo vymalováno -) Poté konečně rozhodčí odpískal penaltu , ale místo  úplného rozhodnutí přišla tyč . Trošku nám zatrnulo po velice vydařené střele domácího hráče , která se otřela o břevno naší branky . No a na závěr třetí gól v síti domácích a už jsme mohli slavit sedmé vítězství v této sezoně . Veliká , veliká pochvala pro celí tým . Ta bojovnost a soudržnost , pánové klobouk dolů :-)

Sestava : 1.Matěj Kubát , 3. Matěj Holman , 14. David Kopič , 5. Dany Straka , 8. Ondra Štědronský , 11. Michal Andreas /C/ , 17. David Holeček , 9. Marek Podlaha , 2. Andy Gryn , 7. Adam Myslivec , 6. Patrik Gregor , 4. Marek Velíšek , 10. Adam Tomášek , 16. Matěj Kučera .

Branky : 1x Ondra Štědronský , Adam Myslivec , Patrik Gregor

Běchovičtí sršni : SC Radotín 3:0 /1:0/

V šestém kole došlo na souboj týmů , které ještě neztratili a hrálo se tedy o první místo v tabulce .

Utkání , bylo v první poločase řekněme vyrovnané , i když více příležitostí vstřelit branku měli naši hráči , což se nakonec povedlo a do kabin jsme šli s jedno gólovým náskokem . Ve druhé půli jsme v prvních 10min, vyklidili střed hřiště , přestali jsme být aktivní a soupeř nás v tuto chvíli přehrával , i když do žádné veliké šance se nedostal . Paradoxně jsme však z brejku dali gól mi a tím se vše uklidnilo , od této chvíle už jsme zápas ovládali , měli jsme několik stoprocentních šancí , přidali jsme třetí branku a bylo rozhodnuto .

Sestava : 1. Matěj Kubát , 15Vojta Jandl , 14. David Kopič , 5. Dany Straka , 8. Ondřej Štědronský , 11. Michal Andreas /C/ , 2. Andy Gryn , 9. Marek Podlaha , 4. Marek Velíšek , 7. Adam Myslivec , 6. Patrik Gregor , 17. David Holeček , 10. Adam Tomášek , 12. Filip Stehlík , 16. Matěj Kučera .

Branky: 1x Patrik Gregor , Adam Myslivec , Marek Podlaha

SK Cholupice : Běchovičtí sršni 0:6/0:0/

V sobotním brzkém ránu / výkop už v 9.00h ???/ jsme se vydali do Cholupic , ve velice okleštěné sestavě , když několik borců skolila chřipka . To znamenalo , že jsme jeli k zápasu s jedním hráčem na střídání a to ještě jenom do poločasu , protože pak musel odjet hrát za starší žáky .

Jak bylo již napsáno , na dorost nesmyslný výkop v 9.00h , málo hráčů , foukal dost silný vítr  a tak jsme si vybrali v prvním poločase hru do kopce / oni to tak v Cholupicích mají ??/ a proti větru . Hned na začátku jsme měli dvě gólovky , bohužel jsme neproměnili a tak jsme bojovali s větrem a s velmi nečistě hrajícím soupeřem a s velmi , velmi špatným panem rozhodčím. Poločas tedy 0:0 a to jsme hráli 45 min , protože pan rozhodčí nabyl rozhodnutí , že mladší dorost hraje už 2x 45min ?? . Po přestávce jsme tedy hráli z kopce :-) a po větru . Soupeř , za přihlížení rozhodčího, hrál na hranici zákeřnosti / minimálně 2 červené , bohužel ani žluté napomenutí ? / Nebylo mu to však nic platné . Naši kluci mají velké srdíčko , velice dobrou fyzičku a na rozdíl od kluků z Cholupic umějí kopat do balónu :-) , Soupeře jsme jasně přehráli , nic jsme mu za celé utkání nedovolili a ve druhé půli jsme převahu vyjádřili šesti pěknými brankami . Musím všechny pochválit za týmový a bojovný výkon , a hlavně ve druhém poločase za fotbalovost .

Sestava : 1. Matěj Kubát , 3. Matěj Holman , 9. Marek Podlaha , 8. Ondra Štědronský , 15. Vojta Jandl , 11. Michal Andreas /C/ , 6. Patrik Gregor , 4. Marek Velíšek , 16. Matěj Kučera , 7. Adam Myslivec , 2. Andy Gryn , 5. Dany Straka .

Branky : 4x Adam Myslivec , 2x Patrik Gregor

Běchovičtí sršni : AFK Slivenec 5:1/ 2:0/

Neděle 16.9.2018 na domácím hřišti prodlužujeme neporazitelnost .

Ani ve čtvrtém kole jsme neponechali náhodě a dokráčeli jsme si pro další tři podzimní body , i když je nutné podotknout , že kluci ze Slivence kousali zdaleka nejvíce z našich prozatímních soupeřů . Dnešní výkon , nebyl zcela optimální , dlouho jsme drželi míč a z toho pramenili zbytečné ztráty . Výhra v podstatě jasná , ale hra nebyla zcela optimální . Přesto jsme na hřišti dominovali a po zásluze vyhráli.

Sestava : 1. Matěj Kubát , 15. Vojta Jandl , 14. David Kopič , 5.Dany Straka , 8. Ondra Štědronský , 11. Michal Andreas/C/ , 17. David Holeček , 9. Marek Podlaha , 4. Marek Velíšek , 7. Adam Myslivec , 6. Patrik Gregor , 3. Adam Tomášek , 12. Filip Stehlík , 16.Matěj Kučera , 2. Andy Gryn .

branky : 2x Adam Myslivec , 1x Patrik Gregor , Michal Andreas , Marek Velíšek

FK Klánovice : Běchovičtí sršni 1:11/0:5/

Třetí kolo nás přivedlo na perfektně připravený trávník do nedalekých Klánovic .

Prvních deset minut se naši hráči nějak nemohli dostat do tempa a tak dvakrát zahrozil domácí hráči .  Poté co jsme vstřelili úvodní branku utkání se tým uklidnil a do poločasu přidal další čtyři branky . Druhá půle už se v podstatě hrála jen na polovině domácích a skóre narůstalo po velmi vydařených akcích . Za stavu 10: 0 jsme po chybě dovolili domácím alespoň čestný úspěch , ale v posledních vteřinách utkání jsme skórovali ještě jednou a zcela zaslouženě jsme vyhráli o deset branek . Až na prvních deset minut zase velice kvalitní výkon , podpořený krásnými góly . Pochvala pro celí tým .-)

Sestava : 1. Matěj Kubát , 2. Andy Gryn , 4. Marek Velíšek , 5. Dany Straka , 6. Patrik Gregor , 7. Adam Myslivec , 8. Ondra Štědronský , 9. Marek Podlah , 11. Michal Andreas /C / , 14. David Kopič , 15. Vojta Jandl , 17. David Holeček .

Branky : 5x Adam Myslivec  a Patrik Gregor , 1x David Holeček

Běchovičtí sršni-SK Lochkov 17 : 0/8:0/

Druhé mistrovské utkání jsme odehráli na domácím trávníku v neděli 2.9.2018 a hostili jsme tým z Lochkova .

Tady asi není co dodat , naši kluci hrající s chutí , soupeř po patnácti minutách odpadl psychicky i fyzicky . Jednostranná záležitost , pěkné branky a na dorost nevídané skóre .

Sestava : 1. Matěj Kubát , 2. Adam Tomášek , 3. Matěj Holman , 4. Marek Velíšek , 5. Dany Straka , 6. Patrik Gregor , 7. Adam Myslivec , 9. Marek Podlaha , 10. Matěj Erben , 11. Michal Andreas /C/ , 12. Filip Stehlík , 14. David Kopič , 15. Vojta Jandl , 16. Matěj Kučera , 17. David Holeček .

Branky : 5x Patrik Gregor a Adam Myslivec , 3x David Holeček , 2x Filip Stehlík , 1x Marek Podlaha a Marek Velíšek .

SC Xaverov - Běchovičtí sršni 1 : 7 / 0:2/

První mistrovské utkání v mladším dorostu jsme odehráli v neděli 26.8.2018 na Xaverově .

Hned v prvním kole a velké derby  a byli jsme to mi kdo udával tempo a ráz utkání . Zasloužená výhra , ale hlavně pěkný fotbal v podání našich kluků . A to v sobotu přijeli ze soustředění a měli nějakou tu únavu v nohách :-) . Veliká pochvala pro celí tým a jen tak dál .

Sestava : 1. Matěj Kubát , 2. Adam Tomášek , 3. Matěj Holman , 4. Marek Velíšek , 5. Dany Straka , 6. Patrik Gregor , 7. Adam Myslivec , 8. Ondra Štědronský , 9. Marek Podlaha , 10. Matěj Erben , 11 Michal Andreas /C/ , 12. Filip Stehlík , 14. David Kopič , 17. David Holeček

Branky : 4x Adam Myslivec , 3x Patrik Gregor

Nová sezóna 2018/2019

soutěž 43 MD - 2A

soupeři : SC Xaverov , TJ Sokol Lochkov , FK Klánovice , AFK Slivenec , TJ Sokol Cholupice , SC Radotín , DFC Prague , Slavoj Suchdol , AFK Union Žižkov , TJ Kyje Praha , FK Čechie Dubeč , SK Čechie Smíchov , TJ Sokol Bílá Hora .

Začátek přípravy

trénink : první trénink začíná v pondělí 13.8.2018 od 18.30h do 20.00h  dále takto: